Wpis z mikrobloga

#goadupa #lsd #narkotykizawszespoko

Jekieś protipy co do pierwszego razu #lsd poza piwnicą w większej dawce ? Planuje 200ug, nie wiem czy to dobra ilosc na takiej imprezie. Lepiej w nocy czy rano ? Chyba najlepiej pózno w nocy żeby załapać się na wschód słońca...chyba:)
  • 12
  • Odpowiedz
@BillyB: sporo jak na pierwszy raz, osobiscie bym celowal blizej 100, bo przy 200 to naprawde bedziesz mial grubo, musisz byc pewny otoczenia w ktorym bedziesz, ze znajomi Cie nagle nie zostawia czy cus :) noc bedzie straszniejsza na pewno niz dzien, mnie osobiscie wschod slonca nigdy nie zachwycil jakos bardzo, ale to na pewno idywidualne...

a do to nie pierwszy raz xD to spoko, najwzyejsz skulisz sie i bedziesz siedzial
  • Odpowiedz
@gg_jap: przerabiałem juz 300 ale zawsze sam i w domu. Tym razem chciałem nawiązać większy kontakt z naturą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się czy da się tam znaleźć jaką w miarę spokojną miejscówkę gdzie nikt nie będzie przeszkadzał
  • Odpowiedz
@BillyB: miejscowki beda na pewno, przeciez masz 4 sceny, na ambient pojdziesz to sie w calosci rozplyniesz :) byle bys mial kogos kto Ci pomoze przejsc, bo sam mozesz nie byc w stanie sie tam teleportowac xD a tak to nie widze w takim razie przeciwskazan
  • Odpowiedz
@BillyB: tam bedzie jedna wielka transowa rodzina, wiec bedzie dobrze, grunt to dobre nastawienie tak na prawde, a reszta pojdzie sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BillyB: Będzie dobrze, miejsca do tripowania na Gołej masz mnóstwo. Polecam pamiętać o celowaniu w suchą pogodę. W zeszłym roku przerabiałem tripa w nocy po dniu w którym popadało, i znacznie zmniejszyło to komfort podróży- nie mogłem po prostu położyć się na ziemi, wszystko było wilgotne. W dzień jest zdecydowanie łatwiej, ale to już kwestia osobistych preferencji :)
W najgorszym wypadku masz SIN ze strefą bezpiecznego lądowania.
  • Odpowiedz