Wpis z mikrobloga

Nienawidzę fanbejsu Hemingwaya do takiego stopnia, że nie mogę słuchać jego muzyki. Sama ta otoczka warszawskiego hipsterstwa oraz udostępnienia od ludzi z tego okręgu powoduje, że skręca mnie z zenady. Szkoda, widać postęp po somie, jest bardzo porządnym technicznie raperem, ale nie chcę, by ktokolwiek miał mnie utożsamiać z tymi słuchaczami.
#gownowpis #polskirap #rap
Renzov - Nienawidzę fanbejsu Hemingwaya do takiego stopnia, że nie mogę słuchać jego ...

źródło: comment_yMNs75YHP6hnwt0LahjxbmG5se8nrDQZ.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Renzov: #!$%@? bolzgi rap aż mi się przypomniało, że ja trzymałem kciuki za reto jak jeszcze tam robił moonlight i dopiero co nagrał minotaura. Pomijam, że mi nie siada od kiedy zaczął się wybijać to na dodatek fanbase jeszcze #!$%@? gorszy od taco ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vamiacz: dzieciarnia i małolatki zainteresowane edgy chłopcem, ot co. Szkoda, też słuchałem moonlighta swojego czasu i nie wstydziłem się podawać tej ksywy jako rapera, którego słucham
  • Odpowiedz
@Renzov: niesłuchanie czegoś co ci się podoba, tylko dlatego że słucha tego ktoś kogo nie lubisz i przejmowanie się, że ktoś sobie o tobie źle pomyśli bo słuchasz jakiejś muzyki xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: nie do końca rozumiesz, co mam na myśli, ale też nie sprecyzowałem do końca swojej tezy. Jadę właśnie do domu i dość #!$%@? mi się rozwija myśl w tej niewygodnej klitce, jak nie zapomnę to jutro uzupełnię swoje zdanie na ten temat
  • Odpowiedz