Wpis z mikrobloga

  • 8
Robisz co rok i wszystko jest ok ale może się zdarzyć, że zrobisz teraz i już wszystko nie będzie ok. Radzę pójść na badanie i od razu po receptę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@StaryZdzich Ej mnie też ostatnie #!$%@?ł lekarz z luxmedu. Jakieś dziwne badanie, znalazłam wolny termin, ale zachorowałam wtedy i nie mogłam przyjść. Kolejny wolny termin? Październik XD A bez badań recept nie będzie. Więc super ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja w takich sytuacjach zamawiam na dimedic, wychodzi i tak taniej niż prywatna wizyta.
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: eh to nie pomogę bo z tej strony VibinMini.
A sprawdałaś czy nie wypisują recepty telefonicznie? U mnie wystarczy mieć jedną wizytę na rok i tabletki sobie "zamawiam" przez telefon i odbieram tylko receptę w recepcji.

Anty też wypisze Ci rodzinny.
  • Odpowiedz
@nama: no własnie w luxmedzie mi odmówili przez system ( ͡° ʖ̯ ͡°) złożylam jeszce jedno zapytanie z wyjaśnieniem i czekam, ale zamówiłam też z dimedic. Problem jest taki, że mam teraz bardzo dużo roboty i w piątek i w weekend przeprowadzam biuro, w poniedziałek jestem cały dzień na miejscu i nie mam nawet kiedy iść do lekarza. Teraz nawet piszę z pracy, a zaczęłam o
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: no to durnie, serio.
Jakby się nie udało to pozostaje opcja prywatnie do lekarza, możesz też na pałę podejść do kilku aptek, często da się dogadać i można donieść receptę albo sami sobie wystawiają.
  • Odpowiedz
@nama: normalnie bym to sobie ogarnęła, bo nawet na dziś były terminy, ale jutro i w sobotę pracuję, w niedzielę dostać się to hardkor, w poniedziałek pracuję do wieczora. Taki gorący okres mi się trafił i jeszcze to mi stresu dokłada (,)
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka No faktycznie, super rutynowe badanie, którego możliwość jest zrobienia raz na kwartał xD
Ja tam uważam że prywatna opieka zdrowotna jest dla mnie, a nie ja dla niej i jeśli serio widzisz coś dziwnego w odwołaniu badania z powodu choroby to już nic nie poradzę.
  • Odpowiedz
i tak robię co rok i wszystko jest ok


@StaryZdzich: Kiedyś po operacji wzroku przez kilka miesięcy musiałem brać steroidy w postaci kropli do oczu, których skutkiem ubocznym jest to, że czasem mogą (ale nie muszą) podnieść ciśnienie w gałce. Przestrzegałem wszystkich zaleceń, chodziłem grzecznie co tydzień na kontrolę i za każdym razem ciśnienie było idealne. Aż tu nagle pewnego razu okazało się, że mam ciśnienie tak #!$%@? w kosmos,
  • Odpowiedz