Wpis z mikrobloga

Tak według mnie będzie wyglądał skład Realu Madryt w przyszłym sezonie. Nie wydamy za dużo pieniędzy jak chore kluby typu PSG, tylko podejdziemy do sprawy rozsądnie: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Modrić, Kroos - Isco - Hazard, Lukaku

Na ławkę: Pjanić oraz Mandżukić

Kadra na lata.

#mecz #realmadryt #transfery
  • 31
@PainItBlack: Dlatego nie przeznaczałbym żadnych pieniędzy na nowego bramkarza i został z parą Navas/Kiko aby było więcej pieniędzy na wydanie jeśli chodzi o graczy ofensywnych. Kosztu Courtois oscylowałby zapewne w granicy niepotrzebnie wydanych 60 mln, które możnaby przeznaczyć na kolejnego napadziora typu np. Mane.
@oko_ci_skoko: generalnie, to najwięcej na chwilę obecną na odejściu Ronaldo traci Real. Bo dla Juventusu i R7 ta sytuacja to typowe WIN -WIN. Jedni zyskują gwiazdę i chodzącą legendę, a drugi klub w którym może coś osiągnąć. Real zostaje z niczym.
@PainItBlack: @PainItBlack: @bajzelwdomu: @Shank: @arctickey: @Tomek1902: @hora_curka: Dlatego myślę, że jeżeli mamy czymś postraszyć w ofensywie i załatac lukę po Ronaldo to tak:

(zakładam, że Neymar i Mbappe są nie do wyciągnięcia)

Musi zostać: Benzema, Bale, Asensio,Isco
Przyjść: Hazard(jego transferu jestem pewny, bo ma największe szanse na powodzenie) + dwóch topowych napadziorów (Lukaku,Aguero,Icardi,Kane,Lewandowski,Rashford,Suarez,Mane, Salah, Perisić, Mandzukić, Lacazette,Aubameyang,Dybala,Insignie) -< jestem pewny, że wyciągniemy dwóch piłkarzy z
@Shank Real jest w czarnej dupie i z topu kupi max 1 osobę i to też bez wybrzydzania za cały hajs jaki ma bo ich sytuacja jest gorsza niż Barcelony rok temu. Barca po Neymarze miała górę siana i nic z nią zrobić nie mogła, bo każdy chciał ich wyrychac na hajs, z tym że dalej był Messi i Suareza. Real po Ronaldo ma dziurę, kluby wiedzą że mają hajs i konieczność