Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z mikrofonem z headsetu. Próbowałem już wszystkiego i chociaż mikrofon działa fizycznie (i np. w rozmowach za pomocą fejsa) to nie działa już w aplikacjach, a przynajmniej nie słyszą mnie inni w Discordzie albo TeamSpeaku. Co ciekawe windowsowski rejestrator dźwięku karze mi skonfigurować mikrofon. Posiadam Windowsa 10. Oczywiście mam najnowsze stery dedykowane do mojej płyty głównej i karty dźwiękowej. Nie wiem co już robić :/ #gry #discord #teamspeak #pcmasterrace #komputery
  • 4
@michael323 jeśli na tym samym kompie sprzęcie w jednej ap e działa a w drugiej nie to wina apki. Pewnie w ustawieniach dźwięku trza pogrzebać i na sztywno ustawić mic z headsetu
@paki82: No właśnie kombinowałem i nic. Discord w przeglądarce pokazuje, że mikrofon działa, ale i tak mnie nie słyszą pozostali, a np. aplikacja discorda nie pokazuje mi aby mikrofon rejestrował dźwięk. Jest to dziwne. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć rozwiązania. Sam windows w opcjach mikrofonu nie pokazuje aby rejestrował dźwięk (chociaż na odsłuchu słychać), a taki fejs normalnie umożliwia mi rozmowę z innymi osobami.