Wpis z mikrobloga

Oceńcie tego człowieka. Sam sobie przeczy tu mówi, że #bitcoin to nie #anarchokapitalizm a tu mówi dokładnie co innego https://youtu.be/6gyG7ZRMIdY?t=1h22m57s
Obserwowałem go ostatnio przez chwilę i mam dość. Tak pokręconej osobistości nigdy wcześniej nie spotkałem. Prawie oznaki schizofrenii inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.
p.....4 - Oceńcie tego człowieka. Sam sobie przeczy tu mówi, że #bitcoin to nie #anar...

źródło: comment_Jkqu5WuIxYGsBdqVf3jslEpn7nZcvXJT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SolarisYob: nie ważne czy mlm ważne, że dużo bardziej uczciwy system niż system walut fiducjarnych, to że to kapitalizm nie podlega dyskusji, kapitalizm to naturalny system, jedyny, który działa tu chodzi o to, że on mówi "bitcoin zniszczy rządy ale nie jest systemem anarchistycznym". Przestaję go obserwować bo raka dostaję od jego tweetów.
  • Odpowiedz
@kooliber: a słyszałeś o tym co robił Nikola Tesla? To są kolesie z pewnego rodzaju autyzmem, urazem mózgu który działa w ich przypadku tak, że czasem są genialni, więc wszystko pasuje. Ten jest antyspołeczny i głosi straszne herezje. Cieszę się, że został odrzucony co nie zmienia faktu, że to on mógł wpaść na pomysł połączenia torrenta z kryptowalutą.
Jeżeli to jest on nic nie zmienia a nawet lepiej bo wiemy,
  • Odpowiedz
@kooliber: państwowiec, pracował długo dla rządu a na końcu, wziął dotacje od państwa i zniknął z kasą a teraz ścigają go za podatki. Jest zdecydowanie niestabilny i niekonsekwentny ani w poglądach ani czynach. Pracował w społeczności deweloperów open source ale tym samym patentuje wszystko na lewo i prawo. Wielka ulga, że ten człowiek nie ma wpływu na kierunek rozwoju bitcoina.
  • Odpowiedz