Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebne mi opinie o Colorshake. To taka sportowa marka odzieżowa, stosunkowo mało znana na naszym rynku, ale pewnie znajdzie się tu jakaś ich fanka ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Wypatrzyłam Colorshake na jednym blogu, i ich ciuszki wpadły mi w oko ( ͡° ͜ʖ ͡°) . I pewnie bym coś u nich zamówiła, ale szczerze mówiąc trochę mnie ceny przestraszyły. No i teraz się zastanawiam, czy zamawiać czy nie. Jeśli więc znacie Colorshake, i podzielicie się ze mną opiniami na ich temat, szczególnie w kontekście jakości ich ciuszków, to będę wdzięczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

#colorshake #opinie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryo_Hazuki: > Colorshake? To takie fatałaszki z flamingami?

Swego czasu rzeczywiście mocno eksploatowali w swoich produktach motyw flamingów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz już jest zdecydowanie bardziej różnorodnie. W każdym razie popytaj dziewczynę o opinie na temat Colorshake, będę wdzięczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Karolcia83: Swego czasu regularnie zdarzało mi się robić zakupy, w sklepie stacjonarnym Colorshake w Warszawskim Blue City. W mojej opinii ubrania są bardzo dobrej jakości, starannie wykonane i wykończone. Zdecydowanie warte swojej ceny. Mam bluzy, sukienki, czy leginsy, które mają już kilka lat, i nadal da się w nich chodzić bez wstydu. Ciuszki zachowują kolor, nadruki się nie spierają, a tkanina jakoś szczególnie nie mechaci. Jedyne co jest w mojej
  • Odpowiedz
mam sweter i spodnie ze sklepu Colorshake jakieś 3 miesiące temu. Ubrania bardzo ładne i dobre pod względem jakościowym. Świetnie się prezentują na sylwetce, ogólnie bardzo lubię taki oryginalny styl także te ubrania bardzo mi się podobają.
  • Odpowiedz
A ja mam pytanko trochę z innej beczki. Chodzi mi o kolekcję dla dzieci od Colorshake. Bo z tego co widziałam, mają osobną markę Colorshake Kids. Ciuszki oczywiście bardzo ładne, ale zastanawiam się, jak jest z jakością. Pytam, bo już się spotkałam z sytuacją, że dobre marki, szyjące porządne ciuchy, miały beznadziejne jakościowo kolekcje dla dzieci. Mam nadzieję, że w tym przypadku tak nie jest, bo chciałabym przy okazji zamówić coś u
  • Odpowiedz
@Efka-marchewka: My o ile dobrze pamiętam kilka miesięcy temu zamawialiśmy sukieneczkę dla córki od colorshakie kids i żona bardzo sobie chwali jakość materiału z tej firmy. Ogólnie ubrania kupowane w marketach dla dzieci to badziewie, kilka prań i nadają się do kosza. Ta marka Colorshake jest naprawdę ok.
  • Odpowiedz