Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Calvin Klein One dla faceta? Nabyłem dziś drogą kupna, bo dobra cena była, w sklepie wydawało się spoko, po przyjściu do domu psiknąłem na rękę i po dłuższym czasie na skórze jednak wydaje się trochę jakby za bardzo kobiecy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy to moje błędne odczucie, bo zawsze miałem raczej cięższe, męskie zapachy (Ferrari Black, Acqua Di Gio, CK Euphoria Men Intense) czy rzeczywiście te cytrusowe nuty jednak niezbyt odpowiednie, nawet na lato. (,)

Co sądzicie, Miraski? (ʘʘ) Ktoś miał, jak #rozowepaski reagowały?

#perfumy #niebieskiepaski
logixdev - Co sądzicie o Calvin Klein One dla faceta? Nabyłem dziś drogą kupna, bo do...

źródło: comment_cxRr82qOgavxXJz8LUDS5Q0dkXUjsWY2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@logixdev: ja ogólnie nie lubię takich lekkich/cytrusowych perfum, wolę kadzidło/drzewo/tytoń - tutaj nie ma wątpliwości, czy męskie czy kobiece ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak naprawdę nie ma co rozpatrywać w kwestii płci, bo są perfumy damskie które dobrze pachną na mężczyznach i vice versa. Jak ci się podoba to zostaw, to jak z ciuchami...
  • Odpowiedz
@logixdev: Ten sam zapach perfum na różnych osobach może być inaczej odczuwany, a przestawienie się na inną nutę zapachową, zwłaszcza lżejszą, u mężczyzny może powodować taką reakcję, jak u Ciebie. Więc albo polubisz, albo odrzucisz, ale to musi wynikać z Ciebie i z Twoich odczuć. Ktoś inny może odbierać ten zapach inaczej, na zasadzie: jeden rabin powie tak... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z CK dobrym zapachem jest Obsession, dość mocno cynamonowy, trzyma umiarkowanie długo, raczej na chłodniejsze dni. One to taki klasyk, na co któryś dzień można psiknac.
  • Odpowiedz