Wpis z mikrobloga

@Freddy-Krueger raczej nie. Można ewentualnie ja wywołać szybciej eksperymentujac na swoim mózgu z narkotykami i innymi uzywkami. Moja siostra jest chora na schizofrenię prosta ( naprawdę ciężki przypadek dla lekarzy, bo nie ma przywidzen, itp). Zachorowała jak miała 19 lat (wywołały to dopalacz) i dopiero wtedy zaczęliśmy analizować pewne jej zachowania z dzieciństwa i okazało się, że rzeczywiście mogły to być jakieś sygnały ale nikt nie zwracał na nie uwagi. Były to
@Freddy-Krueger jeżeli ktoś się prawidłowo leczy to często jest ok. U mojej siostry niestety nie jest bo leków nie mogą jej dobrać a jak już to zrobią to ich nie bierze regularnie, pije alkohol albo robi najglupsza rzecz czyli sama je odstawia. Za każdym razem po czymś takim stan się pogarsza i już nie wraca do poprzedniego i tak cały czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@roxet o kurde... Tutaj mam identycznie, jak jest w miarę to nie bierze leków i nie ma siły żeby zmusić. Do tego spanie całymi dniami i chodzenie po całym domu w nocy, wydawanie pieniędzy na hotele i inne niepotrzebne głupoty, częste wyjazdy autem bez celu.
@politykaprywatnosci Miała duże problemy ze snem przeszkadzał jej nawet telewizor cicho włączony dwa pokoje dalej przy wszystkich drzwiach zamkniętych. Gdy normalnie się go nie słyszy. W wieku 7 lat mieszkaliśmy u babci. Tam Wisiał taki obraz matki Boskiej. Powiedziała mamie, że jak na niego patrzy to ma taki nawyk, ze przychodza jej na myśl różne bluznierstwa i musi je wypowiadać w myśli i nie może przestać. Mama się przejęła ale nie wiązała