Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rrdzony: a wam się nie dostało za godło a nie za flagę? Bo chyba biało tęczowa flaga to nie jest symbol narodowy, więc nie wiem co można było znieważyć xD
  • Odpowiedz
@Al-3_x: jakimi normami? Kto i gdzie je określił? Chodzi o częstotliwość wystepowania? Jeśli tak to kombinacja brązowych oczu, ciemnej karnacji i włosów rownież jest niezgodna z naszymi normami?
  • Odpowiedz
@Kaijot:

Kto i gdzie je określił?

Nikt. Zrodziły się same.

kombinacja brązowych oczu, ciemnej karnacji i włosów rownież jest niezgodna z naszymi normami?

Normy warunkują nasze zachowania, a nie cechy fizyczne choć lewactwo twierdzi inaczej xD
  • Odpowiedz
@Al-3_x: ależ homoseksualizm nie jest zachowaniem, bliżej mu do cechy fizycznej. Nie wynika z nawyków, złego wychowania, nie jest intencjonalny. Jest taką samą cechą osobową jak kolor oczu. Nie mamy na niego wpływu. Dlaczego więc normy miałyby określać orientację seksualną? I skąd wziął ci się pomysł, że naturalnie występujący, praktycznie od początku istnienia człowieka, homoseksualizm jest sprzeczny z jakimikolwiek normami?
Ja rownież jestem Polakiem, częścią tej kultury o której wspominasz
  • Odpowiedz
@rrdzony: formalnie to złamanie prawa mamy w przypadku górnych trzech zdjęć.
mamy flagę i jakieś napisy i loga na niej. to bazgranie na fladze a tego ma nie być, tu sprawa oczywista.

dwa dolne nie przedstawiają flagi tylko barwy narodowe.
1. to krzyż z barwami a nie flaga polski
2. to flaga kibica w barwach, ale nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Al-3_x: Prawdę mówisz cumplu. W sumie to nie wiem czemu odeszliśmy od palenia homoseksualistów na stosie. PRZECIEŻ CHRZEŚCIJAŃSTWO TO POPIERA.
  • Odpowiedz
  • 1
Kpł 20:13

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

@Al-3_x: ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zwanek: Jest mowa o karze śmierci ale nie stosie xD
A tak na poważnie to prawo Mojżeszowe jak i ogólnie stary testament nie zawsze zgodny jest z wolą Boga. Mojżesz oryginalne prawo nadane przez Boga, zmieniał wiele razy. Podejrzewam, że nie tylko on. Dlatego do starego testamentu trzeba podchodzić z dystansem.
Zresztą nie żyjemy mimo wszystko w średniowieczu xD
  • Odpowiedz
  • 0
Jest mowa o karze śmierci ale nie stosie

@Al-3_x: To jest tylko sposób wymierzania kary. Równie dobrze możesz zamienić na szubienicę, krzesło elektryczne lub zastrzyk z trucizną ;d

Mojżesz oryginalne prawo nadane przez Boga, zmieniał wiele razy.

Dobrze rozumiem, że Mojżesz zmieniał prawo nadane przez TEGO, nieomylnego boga? W ogóle wypadałoby, żebym teraz to ja poprosił ciebie o zacytowanie wersu z Biblii nakazującego zmiany postępowania wobec homoseksualistów, ale sobie daruję, bo nie o to tu
  • Odpowiedz