Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaką higienę powinien wykonać mężczyzna tuż po stosunku i ściągnięciu prezerwatywy? Chodzi o to by było bezpiecznie i nie doszło do zapłodnienia. Od razu pod prysznic nawet bez przytulania partnerki?
I tak w ogóle to jak wygląda kwestia higieny postosunkowej u osób uprawiających seks poza domem np. na świeżym powietrzu, czy w aucie?

#seks #higiena #niebieskiepaski #rozowepaski #prezerwatywy #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 63
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: więc tak przed seksami opij się dużo wody albo miej gdzieś w pobliżu. Partnerka też Ci podziękuje. Jak jesteś w domu idziesz oddajesz mocz. W przewodzie zostaje sperma mocz ja skutecznie wyplucze i myjesz berlo mydłem. Jak uprawiasz seksy w domu, plenerze to samo idziesz się odlać obmywasz wodą berlo. Przed następnym zblizeniem niech partnerka doprowadzi go do pionu ustami( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wariant domowy: idziesz się wylać, dzieci wysyłasz na kolonie nad morze (wyrzucasz zużytą prezerwatywę do kibla owiniętą strategicznie w papier toaletowy, nie do kosza na śmieci!), lejesz żeby przepłukać cewkę moczową, myjesz bydlaka w równocześnie myjąc ręce.
Bydlakiem nie smyrasz juz po tiririri, przed segzami tez lepiej nie, szczególnie gdy nie wiesz na 100% ze to nie ludzka szalka petriego.
Wariant turystyczny: chusteczki nawilzane dla gówniaków > chusteczki higieniczne. Żel
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danielolbrychski:

A jezeli jej nie ma to warto sie odsikac.


Ja się tego nauczyłem hard way poprzez "koka Cole" w cewce. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba nie ma innych niespodziewanych zasad
Gdzie ass to mouth jest dość oczywiste

Oral pusi jest stosunkowo niebezpieczny dla mężczyzn, który może prowadzić do raka gardła. Częściej niż w drugą stronę.
  • Odpowiedz