Wpis z mikrobloga

Dlaczego cała odpowiedzialność, za nieudane pożycie seksualne i brak orgazmów u partnerki zawsze spada na faceta i jego penisa? ()

Dlaczego martwimy się i dobijamy rzeczami, na które nie mamy żadnego wpływu? Wmówiono nam że mamy być samcami alfa, zawsze gotowi, hojnie wyposażeni przez los.. jak kobieta słaba i ssie beznamiętnie jak odkurzacz, szorując przy tym żębami po członku, to nikt nie widzi problemu, ale jak facet nie może dać orgazmu kobiecie to wszystkim nagle #!$%@?. ¯_(ツ)_/¯ #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
h.....4 - Dlaczego cała odpowiedzialność, za nieudane pożycie seksualne i brak orgazm...

źródło: comment_rIN6ivPGpN8de82apO9tdGi2PgCjzJdc.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Baitka Posłuchaj Karyna, wnioskuję, że jesteś gdzieś na etapie gimnazjum, jeśli nie metrykalnie to mentalnie na pewno. Polecam w takim razie udać się do swojej polonistki i poprosić, żeby dała Ci jakieś dodatkowe lekcje czytania ze zrozumieniem. Ten wpis nie był o tym, że laski leżą w łóżku jak kłoda, a ja nie napisałem nic co miałoby takowe kobiety bronić. Także na przyszłość może sama zastosuj się do "rady" jakiej mi
  • Odpowiedz
@Baitka Podziwiam Twoje zdolności psychanalityczne, tyle wywnioskować z jednego zdania... Chapeau bas. Aż strach pomyśleć co by było gdybyś jeszcze zrozumiała to co czytasz. Jednakże pomimo całej mojej sympatii do Twojej osoby, zważając na poziom Twojego ograniczenia umysłowego wycofuję się z dalszej dyskusji gdyż nie zwykłem polemizować z idiotami. Te kilka wymienionych komentarzy było dla mnie czysta przyjemnością, życzę Ci miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
Dlaczego cała odpowiedzialność, za nieudane pożycie seksualne i brak orgazmów u partnerki zawsze spada na faceta i jego penisa? ()


@heterodewiant44: Odpowiedź na te i inne problemy brzmi - hipergamia i atencja.
  • Odpowiedz