Wpis z mikrobloga

@Smutas: warto, zawsze kilka pidgeyów więcej, go-tche nie warto bo nigdy nie wiadomo kiedy niantic zablokuje go jakąś aktualizacją, a w plusie można zablokować guzik i też sam łapie ;)
@Smutas to zależy. Korzystałam z obu.

Plus:
Przycisk ułatwia łapanie np. w kieszeni
Jest wyższej jakości (gotcha zepsula mi się po około roku)
Ma wąską bransoletkę, ale i tak nie znam nikogo, kto by nosił na nadgarstki, niewygodnie byłoby łapać

Gotcha:
Ma autołapanie i łapanie na żądanie, które jest dużo mniej wygodne niż w plusie że względu na płaski kształt
Można sobie dobrać dyskretna bransoletkę
Jest niższej jakości, bardzo podatna na wilgoć,
@taktoto:

to mam kilka pytań:
1.Dlaczego już nie korzystasz ?
2. Warto było kupować ?
3. co myślisz o Kupinie używanych ?
4. jak kupić to z jakiego źródła
5. Ułatwia/ umila to grę ?
6. można to gdzieś kupić poza allegro i olx na rynku wturnym ?
7. czyli uważasz że lepiej plusa niż gotche ?
@Smutas nie korzystam, bo po ostatnich aktualizacjach nie łączy mi z grą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Warto Z używanych, to bym się zdecydowała tylko na plusa Ja kupowałam w sieci, plusa na allegro A gotche kolega zamówił gdzies hurtem, to było taniej Ułatwia, zwłaszcza do karmienia expa i pyłu Poszukaj na lokalnych grupach, ale ci powiem, że mało kto się pozbywa gdy już spróbował, chyba że kończy grać
@taktoto: Dlaczego gotcha jak dużo biegam albo rowerem? otóż właśnie raczej chodzę więcej, niż biegam czy rower.
Pozatym co myślisz własnie o wsparciu, kupie gotchę a tu bum nie działa i nie wiadomo czego. Raczej z plusem takie sytuacji by nie było nie ?

@XireNov: dzieki poszukam.
@Smutas bo gotche ma autołapanie i nie trzeba nic trzymać w ręce, nie rozprasza Cię, nie spowalnia, żeby kliknąć.
Generalnie jeśli chodzi o wsparcie, to zależy tylko od źródła, gdzie kupisz.
@taktoto: ktoś wcześniej napisał że w plusie można wyłączyć ten przycisk i działa jak gotcha, możesz jakoś na to odpowiedzieć ? Wiesz jak miałaś obia to masz jakiś kontrast.
@Smutas no coś tam można kombinować, ale chyba tylko przy ios.
Używałam, gdy nie było eventu za eventem. Do tego gram jeszcze w ingress więc bardzo mi tego brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szczerze warto mieć oba.
@Smutas: na androidzie działa dużo gorzej niż na ios, na lg g3 miałem mega problemy z plusem, na p9 lite było już trochę lepiej, ale często rozłączało i też troszkę dłużej "myśli" zanim wykryje poka w odróżnieniu od ios, na 6s teraz mi się nie zdarzyło żeby nie połączył się za 1 razem ;)

jak masz dużo sytuacji, że nie możesz fizycznie łapać, a jest w okolicy dużo poksów to polecam,