Wpis z mikrobloga

Ukradłem zdjęcie z fejskbuka znajomego. Proszę państwa oto idealny przykład sziti dizajnu przestrzeni miejskiej. Można było ładnie zrobić lekko zaokrąglony chodnik, albo go poszerzyć i dać narożnikowy placyk, ale nope, musi być kąt prosty xD Co robi właściciel terenu kiedy okazuje się, że ludzie nie lubią marnować czasu i ścinają zakręt? Daje gówno znaczące barierki xD
W komentarzu symulacja tego co będzie za 2-5 dni xDDD


#wroclaw
Reepo - Ukradłem zdjęcie z fejskbuka znajomego. Proszę państwa oto idealny przykład s...

źródło: comment_M1sX0gC9Ep4l4liQVRVo8EdqHedzAPIB.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Zieleń miejska jest zdecydowanie zbyt ważna żeby ją przecinać chodnikami zgodnie z wychodzonymi przez przyjezdnych ze wsi dróżkami.


@Kubsondupson: Nie zesraj się. Nikt nie mówi o betonowaniu wszystkiego. Dla kogo jest miasto? Dla miasta, czy dla ludzi? Sądzę, że ludzi, którzy takim wydeptywaniem pokazują optymalny rozkład ruchu pieszych w danym miejscu i jeżeli własność gruntu, oraz bezpieczeństwo na to pozwalają, to takie ścieżki powinny być zamieniane w chodnik.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: myślę że przyjezdni mają to po prostu we krwi i to się tak ciągnie do drugiego pokolenia że #!$%@?ą po trawie i wydeptują ścieżki bo są niezwyczajni do chodzenia po chodniku. Dziadek #!$%@?ł po polu, ojciec pół życia też, później za chlebem sprowadził się do miasta i właśnie Ci przyjezdni po prostu muszą od czasu do czasu #!$%@?ć buty bo inaczej podświadomie myślą że jest coś nie tak i
  • Odpowiedz