Wpis z mikrobloga

Mircy! Opłaca się wymienić #miband2 na Amazfit Bip? Z opaski niby jestem zadowolony, ale denerwuje mnie, że godzina pojawia się tylko na chwilę w momencie zdecydowanego podniesienia ręki. Jak to jest w zegarku? Wyświetla się niepodświetlona cały czas czy też tak jak w opasce? ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i czy jest dużo lepszy od MiBanda 2 pod kątem funkcjonalności. Wiem, że ma GPS, pogodę i kilka innych bajerów, coś jeszcze ciekawego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xiaomi #amazfit #smartwatch #pytanie #technologia
logixdev - Mircy! Opłaca się wymienić #miband2 na Amazfit Bip? Z opaski niby jestem z...

źródło: comment_4tiwPpLRXAL0f3TOPASVSl7FgrtsLXLV.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@logixdev Ja używam darmowej - Alert Bridge. Ogólnie są jeszcze dwie warte polecenia apki ale płatne. Sam ich nie testowałem ale na forum ludzie polecają. Nie pamiętam dokladnie nazw ale chyba "tools&amazfit" i "notify&fitness"
  • Odpowiedz
@Kutazzz: próbowałem szukać w necie, ale nie mogłem znaleźć. Czy budzik można ustawić tak jak na MiBandzie? Chodzi mi o budzenie wibracjami.
  • Odpowiedz
@Kutazzz: to teraz szukać jakiś kuponów, bo aktualnie w Chinach kosztuję tyle samo co w Polsce.
Sterowanie muzyką pewnie za pomocą jakieś innej aplikacji da radę ogarnąć?
  • Odpowiedz
@Baero: Tego akurat nigdy nie testowałem. Widziałem tylko, że niektórzy używają Tools & Amazfit do sterowania muzyką ale nie wiem czy działa to tylko z stockowym odtwarzaczem Xiaomi czy też z innymi i spotify
  • Odpowiedz