Wpis z mikrobloga

Mircy! Opłaca się wymienić #miband2 na Amazfit Bip? Z opaski niby jestem zadowolony, ale denerwuje mnie, że godzina pojawia się tylko na chwilę w momencie zdecydowanego podniesienia ręki. Jak to jest w zegarku? Wyświetla się niepodświetlona cały czas czy też tak jak w opasce? ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i czy jest dużo lepszy od MiBanda 2 pod kątem funkcjonalności. Wiem, że ma GPS, pogodę i kilka innych bajerów, coś jeszcze ciekawego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xiaomi #amazfit #smartwatch #pytanie #technologia
Pobierz logixdev - Mircy! Opłaca się wymienić #miband2 na Amazfit Bip? Z opaski niby jestem z...
źródło: comment_4tiwPpLRXAL0f3TOPASVSl7FgrtsLXLV.jpg
  • 30
@Kutazzz: dzięki wielkie, fajnie to wygląda! :) Chyba opaskę oddam koleżance i kupię to cudo, jak za taką cenę powinienem być zadowolony. Mi głównie chodzi o powiadomienia, mam cały czas wyciszony telefon, powiadomienia muszę dostawać "na rękę", bo tak mi wygodniej, na zegarku przy większym ekranie niż ma Mi Band jednak powinno to być też wygodniejsze. ʕʔ
@RedBaron: Dużo czynników na to wpływa. Czasem tydzień czasem miesiąc. Zależy czy mierzy puls co minutę, Jak dużo używa się GPS i sama tarcza zegarka ma też trochę do gadania no i ile powiadomień w ciągu dnia się dostaje.
@Kutazzz: może ja się starzeję, ale i tak po trasie sprawdzam gdzie byłem i ile przejechałem na gmaps. Gps w zegarku byłby lepszy żeby sprawdzić w drodze gdzie skręcić, zamiast się zatrzymywać i wyciągać telefon
@logixdev: koleżanka wymieniła właśnie 2 na BIP jest bardzo zadowolona (jak dla niej zniknęły wszelakie problemy jakie widziała w 2 jak niedokładne liczenie kroków czy odparzona skóra), stąd i mnie się zachciało czegoś nowego.