Wpis z mikrobloga

Witam.
Dzisiaj odpada Krem Wedlowski który miał ponad 38% głosów, a dokładniej to 38,68%. Cała reszta kremów miała poniżej 17% głosów. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy krem czekoladowy; oczywiście z pozostałych!
Kolejna wykreślanka (kolejny etap wykreslanki kremów czekoladowych) odbędzie się dopiero 20. lipca z racji mojego wyjazdu.
Jeśli chcesz być wołany przy kolejnej wykreślance - możesz kliknąc w plusa i/lub zaobserwować autorski tag ----->
#wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. 
Dzisiaj odpada Krem Wedlowski który miał ponad 38% głosów, a ...

źródło: comment_ftuNh4tMQKRTFoz9jRRPRsa05Kr5Ucoo.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy krem czekoladowy

  • Choco Nussa 11.8% (45)
  • Nuss Milk 26.4% (101)
  • Oak Lane Hazelnut 18.3% (70)
  • Hazelnut Spread 20.9% (80)
  • Nusskati 10.7% (41)
  • Noikao 11.8% (45)

Oddanych głosów: 382

  • 27
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (73)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @nihilista_memiarz @Destruktor91 @Vadzior @KonoDioDa @M1KNG @Basteq @ciezkiprzekaz @roblinux @MajsterZeStoczni @Kinja @Rudy1337 @roman106 @SonyKrokiet @Krawiec995 @MrKa @mikson123 @Macaretos @kutsio @Pawel_Pe @betterbeworthit @Cubos @IM_JS @Piwerolo @chrominancja @Avlu @odjatakpawlacz @Majster90 @hiszpanski_konkwistador @peerzet @eARLq3 @Delfi @pempem @abuk220 @jeehox25 @
  • Odpowiedz
@oba-manigger: byłem ciekaw jak długo przetrwa nutella, oczywiście zgraja wypokowych pasjonatów i smakoszy od razu ją wywaliła w trybie "och-ach-jaki-ja-jestem-alternatywny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Walić to, choć pełna syfnego oleju palmowego - nutella jest królową smarowideł a wszystko inne to podróbka ( )
Aha. I TYLKO I WYŁĄCZNIE Z MASŁEM! Wtedy jest naprawdę przepyszna ()
  • Odpowiedz
@enron: już miałem ci dać plusa, a ty mi tu wylatujesz z masłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Sachees: no co ja poradzę... A PRÓBOWAŁEŚ?
Jak jeszcze jadałem cukier (chlip) to potrafiłem popełnić arcygrzech - łyżeczką nabrać masła, potem uzupełnić nutellą - mmmMMMmmm... Masakra jakie to było pyszne.
  • Odpowiedz
W tym momencie można stwierdzić, że te wykreślanki są o dupę rozbić i wygrywa coś, co jest najmniej nielubiane, a nie najlepsze. Wystarczy że masa ludzi czegoś nie lubi i to coś odpada. Chyba, że ktoś mi wytłumaczy czemu odpada Nutella albo Krem Wedlowski, a masa identycznych podróbek przechodzi dalej ( _)

@enron: Dwie uwagi ode mnie: po pierwsze polecam Krem Wedlowski (lepszy skład i podobne w smaku),
  • Odpowiedz
Jakieś Tesco Hazelnut czy Lidl Choco lepsze od Nutelli XD


@Tarec: MIędzy kremem z lidla, a nutellą jest ogromna przepaść na korzyść kremu z lidla. Mam akurat dwa koło siebie i mam wrażenie, że właśnie krem z lidla smakuje teraz bardziej jak nutella, a nutella smakuje jak nie wiadomo co.
  • Odpowiedz