Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@pibeczek123 pibeczek mordo wiec wytłumacz mi dlaczego daniel zmienia cyfry z 30 na 15 z 15 na 2 auta a jak wczoraj wieczorem dzwonił do WG co jest na to shot gadał że byli w 5 ?? Obiektywnie prosze
  • Odpowiedz
@roofi27: Obiektywnie? Ok. Moim zdaniem wtedy co była akcja to nerwy... On nawet nie wiedział ile ich tam jest... Było dużo krzyków. To jest zrozumiałe w tamtym momencie dla mnie. Jak jest napięcie bo ktoś Ci robi taki wjazd to można tak mówić... W tym nie widze problemu. Na drugi dzień powiedział że 5 bo już emocje opadły. Tak jak napisałem emocje... Ja w tym nie widze żadnego problemu
  • Odpowiedz
@pibeczek123: Emocje dla mnoe to by byla radosc ze moj wrog przyjechal i moge go dojechac a co powiesz na temat nagrania jak Rafonix ewidentnie jest sam pod oknem grubego i gada z lukaszem
  • Odpowiedz
@pibeczek123: logiczne ale pod oknem byl sam i chcial tylko daniela a ten nawet z kolegami nie wyszedl tylko ich samych poslal to co bys zrobil na miejscu Rafonixa jak widziesz ze idzie do ciebie 5 typa i nie ma tam grubego wiadomo ze chcieli mu wkopac dlatego wzial swoich i tyle
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pibeczek123 Jak gadał z lukaszem ze ma zejść gruby i Łukasz mu gada że już idzie chlopie z choinki się urwales walka była 5vs5 a jak do tego by doszedł Magical to 6vs5 I wtedy maja 1 przewagę dlaczego nie poszedł bo jest cykorem
  • Odpowiedz