Wpis z mikrobloga

  • 1
@jaozyrys ale to jest co innego, bo jednak argument Twojej sąsiadki ma w jakimś 0.1% uzasadnienie, że obniża jakieś tam walory estetyczne, a tu chodzi o religię, w dodatku chrześcijańską, a uwierz mi jestem trochę w temacie i chrześcijaństwo do wieszania bielizny ma tyle co Wojewódzki do sadzenia marchewki na Jowiszu
  • Odpowiedz
@404unknownuser Przecież możesz sobie robić co chcesz, wolnoć Tomku w swoim domku, tak jej odpisz.
A jak młodego będzie odciągała od pokus kobiet to będzie uciekał się do tego co ma pod ręką, czyli kolegów z klasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mam wspólną pralnię wraz z sąsiadami i każdy ma swoje wyznaczone dni do jej używania.

Kiedyś mieszkała nade mną młoda różowa, a ja prałem po niej. Gdy schodziłem robić pranie to zawsze, ale to zawsze przy samej pralce wisiała jej bielizna. Chyba ją to kręciło, że facet patrzy na jej majteczki...
  • Odpowiedz
@404unknownuser:
Halo sąsiadko
czy mogłabyś w przyszłości zająć się zamiast mną to wychowaniem swojego pasożyta?
Nie obchodzą mnie czary jakie uprawiasz, ani to, że nie umiesz ze swoim własnym dzieckiem rozmawiać o życiu i sprawach dotyczących każdego dorastającego człowieka.
  • Odpowiedz