Wpis z mikrobloga

  • 245
@nint miałem na roku laske którą potrącił samochód. 8 operacji na kolano, w zasadzie lekka niepełnosprawność do końca życia. Ale ortopeda jej powiedział że akurat chodzenie w szpilkach nie nadwyręża kolana pod względem uszkodzenia, a że laska w szpilkach poruszała się zwinnjej niż przeciętny człowiek w trampkach to zasuwała w nich cały czas.
  • Odpowiedz
@lukmar taaa może i nie nadwyręża, ale łatwość skręcenia dodatkowo kostki, uszkodzenia czegoś jak źle stanie jest pewnie z tysiąc razy wyższa niż w trampkach. Po co ryzykować jeszcze bardziej kiedy już ma się problemy w imię cholera wie czego...
  • Odpowiedz
  • 5
@nint: Sama kiedyś miałam uraz kostki, nie mogłam postawić stopy na ziemię w żaden sposób, ani palcami ani piętą. Robiłam akurat porządek z butami, przymierzyłam obcasy a tu szok niedowierzanie - mogłam w nich stanąć na obie nogi bo jakoś tak mi uciskał ten but stopę, że -9000 do bólu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale ortopeda jej powiedział że akurat chodzenie w szpilkach nie nadwyręża kolana pod względem uszkodzenia


@lukmar: Może zapomniał dodać, że jak źle stanie w szpilkach, to się przewróci, i wtedy nadwyręży sobie kolano. W butach na płaskich obcasach jest o wiele mniejsza szansa, że po stąpnięciu w jakąś dziurę czy nierówność, kobieta się przewróci.
  • Odpowiedz