Wpis z mikrobloga

Daję sobie głowę uciąć, że większość z was nie posiada teraz IOT i zastanawia się co się w ogóle dzieje, ale jeżeli wejdziecie pod wpływem fomo i boicie się spadku o kilka % to lepiej nie wchodźcie bo sobie tylko krzywdę zrobcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iota
  • 12
@HaSSaN: bo sprawdzm już nawet interwały tygodniowe, i sprawdzam ema200, czyli wskaźniki pod całkowity long term, wcześniej ograniczałem się do dniówek, i jednak to aż tak kolorowo nie wygląda, w zależności na jaką perspektywe się patrzy, kilku dniową, tygodniową, miesięczną, letnią, na każdym interwale wygląda to inaczej i wkrótce zaczynasz rozumiec, że tego nie da się przewidzieć, przeszła cena zależy od osób, które obecnie tradują, a ich nastroje się często zmieniają,
@HaSSaN: chociaż z tymi progami to nie jest niemożliwe ich przekroczenie, teraz głównie grają boty, to one podnoszą cenę, tylko przy zachowaniu pewnych zasad one zawsze robią to stopniowo, z tym faktem, że teraz są mega negatywne nastroje ale jak zbliżamy się do jakiegoś umownego progu (umownego dlatego bo z technicznego punktu widzenia progi cenowe są tylko elementem wyobraźni z perspktywy bota liczą się inne rzeczy niż cena) to jak cena
@Wildangel: no lipiec będzie kluczowym miesiącem dla ioty, aby wszystko przebiegło pomyślnie to i, którzy kupują pod wpływem fomo, nie moga sprzedać, póki co zaczynamy nieśmiało trend wzrostowy ale może on zostać w każdej chwili zgaszony, jeżeli osoby będą kupować pod wpływem fomo, wtedy zacznie sie sytuacja odwrotna i powolne spadki, i takie nieśmiałe powolne wzrosty przechodzące w spadki i na odwrót moga trwać dłuższy czas
@Wildangel: najłatwiejszym wyjściem jest kopowanie teraz przez nowe osoby, ale to może być trudne, bo kto się skusi, kiedy widzi taki wykres, no skuszą się ci którzy wierzą w projekt i uważają, że to okazja, tak się właśnie buduje fundamentu wzrostów, jednak, jeżeli sprzedaż przez osoby wymiękajace w trudnych czasach przewyższy popyt, który będzie wychodził od osób nowych i holderów z posiadającymi jeszcze wolne zasoby gotówki, to będzie testowanie dna po
@Wildangel: znaczy się źle żeby zaczeły się wzrosty to jest konieczne lower low, mucimy spaść na chwile poniżej poprzedniego dna, ten poziom musi zostać stestowany, jak nie odpali się panika to jesteśmy w domu, piękny bull przed nami
@Wildangel: prawdopodobnie właśnie tam spadamy powoli, spadki powinny być stopniowo wyhamowywane i przechodzić w trend boczny , całekim prawdopodobne, że będziemy kilka dni poniżej poprzedniego low, bo będzie to test najważniejszego, czyli tygodniowego rsi, które zmienia trend
Ja wpakowałem trochę kasy, jestem all in . Powiem Tobie że na razie , chociaż spogladam na wykresy, nie interesuje mnie to czy spada czy rośnie. Wierze w ten projekt i czekam na gotowe rozwiazania. Ioty nie sprzedam za pare € na pewno. Najlepiej kupić i zapomnieć.wszystko albo nic :)