Wpis z mikrobloga

  • 1
Drigie Mirki z tagu #rower
Po 15 latach przyszedł ten dzień i kupiłem sobie rower. Dokładnie to #unibike mission
Chciałem dokupić jakieś schowki czy inne torby i jedna rzecz mnie zaskoczyła - czy unibike nie ma własnych akcesoriów? Mam sakwę trójkątna ale Merida. Chce jeszcze coś podsiodlowego sam nie wiem co się sprawdza.
Więc prośba o pomoc co warto kupić i przy okazji może mnie ktoś oświeci dlaczego nie mogę kupić sakwy tej samej firmy co sam rower...
#pytanie
#kiciochpyta

Dzięki za wszelką pomoc
  • 8
  • Odpowiedz
@mungis: no jakoś nigdy tak o tym nie myślałem, chyba lepiej ze firma skupia się na tym co robi dobrze, czyli na produkcji rowerów. Jakby się miała rozdrabniać na akcesoria to trzeba otworzyć fabrykę/znaleźć dobrego producenta do brandowania, otworzyć osobny dział do zajmowania się tym, zainwestować grube pieniądze... Wielkim firmom jak Merida jest dużo łatwiej, unibike raczej gigantem nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mungis: w sensie z akcesoriów? Mi się wydaje, że obojętne z jakiej firmy kupisz, przecież to tylko kawałek materiału :D Wydaje mi się też, że nie warto kupować wszystkie możliwe torby tylko po to, żeby je mieć. Pojeździj na razie bez, jak się okaże, że nie masz miejsca na coś to dokup.

Mi wystarcza zestaw - dwa uchwyty na bidony 1l (bo duuuuuuuużo piję, te 2l to i tak za mało
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@darvd29 Twoja odpowiedź to istna #gruparatowaniapoziomu :)
Ja jedną i brakuje mi tej podsiodlowej. Zastanawiam się jak wypada porównanie tych na same rzepy vs tych że sztywnym mocowaniem do siodła plus rzepy. Uchwyt do bidonu potrzebny i też się zastanawiam czy każdy bidon wejdzie lub jakieś oshee. Ja nie będę latał po 70km dziennie więc jeden wystarczy.
O uchwycie na telefon nie myślałem chociaż... Ostatnio się zgubiłem więc nie przekreślam ;)
Dzieki
  • Odpowiedz
@mungis: dzięki za komplement :P co do gleby no to fakt przy niefortunnym upadku może się coś stać. Z drugiej strony zabudowane uchwyty z "okienkiem" są ciężkie w obsłudze i gotują telefon w środku jak jest słońce. Samsunga S9 pewnie bałbym się wozić ale dlatego mam zasadę że nie kupuję telefonów droższych niż 1k żeby nie było zbytnio żal w razie zepsucia ;) No i cóż - ja zaliczyłem rok temu
  • Odpowiedz