Wpis z mikrobloga

@farmaceut

nazwanie kogos pedalem jest po prostu niemile ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest niemiłe dlatego, że niesie za sobą negatywną konotację. Tak samo jak każda obelga: debil, wykształciuch, robol, co tylko ludzie wymyślą, wspólną cechą jest pogarda dla domniemanej cechy adresata.
@NaczelnyWoody
Uno, jesteśmy w Polsce, i na miejscu z takimi ludźmi nie mamy do czynienia, z takimi jak powyżej, owszem.

Dwa, wyżej w wątku, już usunięta, wypowiedź zupełnie aprobujaca działania radykalnych muzułmanów, więc nie powiedziałbym że

nienawidzi jeszcze bardziej niż wszystkie te sebastiany wyklęte


Trzy, nie mam pod ręką linku, może później poszukam, ale w sondażu przeprowadzonym w Niemczech, w czasie gdy wprowadzali zmiany w prawie na korzyść homoseksualistów, wyższy odsetek muzułmanów
Uno, jesteśmy w Polsce, i na miejscu z takimi ludźmi nie mamy do czynienia, z takimi jak powyżej, owszem.


@Za_jakie_grzechy: Nie zmienia to faktu, że dobrze by było być konsekwentnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo powiedzmy sobie szczerze - religia jest wrzodem na dupie ludzkości, wszelka religia, muzułmanie pasują ale do #4konserwy
Przychylność #neuropa do muzułmanów działa pijarowo na korzyść #4konserwy bo wytykają wam ewidentną hipokryzję (
@steven44: A ja gardzę zatwardziałymi umysłowo konserwatystami. Podalem porownianie, ze dziecko zamiast wychowywac sie w patologii (akurat tutaj przyklad pary heteroseksualnej, bo mowimy o szkalowaniu homoseksualizmu jako zlego) moze miec normalna rodzine.

@NaczelnyWoody

Przychylność #neuropa do muzułmanów działa pijarowo na korzyść #4konserwy


Z tego co zauważyłem, to większość z tej "przychylności" na wykopie to negowanie podszytych ksenofobią i specyficznie pojmowanym patriotyzmem, nazwijmy to nowin, pochodzących z serwisów typu fronda, ndie, wprawo, wsieci, wdupie itd, dopasowanych jednocześnie do dwóch narracji: zgniły zachód upada + muzułmanie. Standardowy zestaw z głównej, często nieprawdziwy lub zmanipulowany.

Do części o religii to się zgadzam.
@Za_jakie_grzechy:

Naprawdę gówno mnie obchodzi co kto robi we własnej sypialni. Gówno mnie obchodzi czy chodzi z drugim facetem za rękę i czy dają sobie publicznie buziaki czy co tam chcesz. Adopcji jednak do tego nie mieszaj. Wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe musi nieść konsekwencje i to złe konsekwencje. Popytaj psychologów o wpływ stosunków z rodzicami w dzieciństwie na dorosłość, o symptomy zaburzonych relacji z jedną ze stron, o przekazywanych wzorcach.
@Paul_Proteus

Wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe musi nieść konsekwencje i to złe konsekwencje.


Niestety, nie znajduje to potwierdzenia w badaniach.

#!$%@?, że to nie ma wpływu na rozwój dzieciaków nie kupuję u tyle.


Bardzo mi to wszystko jedno, ale takie zamykanie się na wszelkie argumenty, ja wiem lepiej, itp, powoduje, że wszelkie próby dyskusji są z gruntu pozbawione sensu, i też nie zamierzam jej podejmować. Elo i z fartem mordeczko

Chcą mieć
Pobierz Zajakiegrzechy - @Paul_Proteus 
 Wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe musi nie...
źródło: comment_ah1eR3wtGVocEMJGBQFesvbpOSmPs0Lr.jpg