Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek: dla mnie to co się #!$%@? z tymi strefami no go, hejtem na poprawność polityczną i hejtem na islam jest po prostu totalnym #!$%@? patrząc na to że dokładnie to samo robią 'nasi' I TAK, też biją, też robią 'zamachy' tylko bardziej 'cywilizowane' i nie gwałcą, ale generalnie to jest to ten sam syf

też jest poprawność polityczna, też są strefy no go w polsce itd. itp.
@rzuberbozy: Daj sobie spokój z dyskusją, jeśli masz z siebie wyrzucić medykalizowanie problemów społecznych. Zbiór osób przyjmujących leki przeciwpsychotyczne i zbiór osób nietolerancyjnych to niezależne od siebie zbiory.

Paskudne jest to, że broniąc osób LGBTQ stosujesz wykluczający język w stosunku do osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego.

PS: jesli już to trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, chyba że coś mnie ominęło
Przecież marsz sobie róbcie, ale jaki cel, poza próbą ośmieszenia miejsca jakim jest Jasna Góra, ma ten marsz? Po co go tam kierować?


@rafaelsanti: Ale wiesz, że Częstochowa to nie jest wioska pzyklasztorna należąca do paulinów i wbrew ich propagandzie mogą odbywać się w niej dowolne świeckie wydarzenia? W Częstochowie mieszka 220tys. osób, w tym osoby lgbt+, które mają pełne prawo do tego wszystkiego, co robi ta społeczność w Berlinie, Warszawie
@wyindywidualizowanyentuzjasta: To co napisałeś to kompletny bełkot, co to w ogóle ma być za argument o tym, że twórcą czegoś tam prawdopodobnie jest muzułmaninem? xD Jaka niby była rola islamu w tworzeniu samsunga? Bądźmy poważni XD
Na prawdę uważasz że np Kierim Kierimow był praktykującym muzułmaninem? xD Czy zrobiłeś sobie tylko listę osób, które mają imiona i nazwiska arabskie, azerskie? xD
@to_juz_przesada: też jestem rodowitym częstochowianinem, także wiem jakie klimaty panują wśród ludzi. Uważam też, że zbytnio spłyciłaś problem poglądów i wyznania ludzi mieszkających w Częstochowie, ale nie o tym teraz.
Nie chodzi mi o kwestie organizacji manifestacji/marszu, tak jak napisałem wcześniej. Nie widzę po prostu sensu podchodzenia na Jasną Górę, gdyż jest to po części brak szacunku wobec osób uczestniczących w tamtejszych nabożeństwach. Wolność jednych kończy się tam, gdzie zaczyna się
Nie widzę po prostu sensu podchodzenia na Jasną Górę, gdyż jest to po części brak szacunku wobec osób uczestniczących w tamtejszych nabożeństwach. Wolność jednych kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugich. Co oni chcą osiągnąć idąc tam? Po prostu. Niech ktoś mi odpowie, to pogadamy dalej.


@rafaelsanti: mordo, marsz konczy sie przed parkiem Staszica, spory kawalek od JG.