Wpis z mikrobloga

  • 0
@mtmsweb: Żeby jak najszybciej rozpocząć jazdy które muszę odbyć by zapisać się na teorie. Prawo umożliwia mi przygotowanie się do teorii we własnym zakresie.
  • Odpowiedz
  • 3
Sprobuj przez strone infocara. Swoja droga przy sprawnosci dzialania wordu i urzedow jeden dzien wiele nie zmieni (wiem z doswiadzenia)
  • Odpowiedz
@PancakeV: uważam, że to kompletny bezsens, ale faktycznie takie prawo jest
Jak będziesz, dowiedz się czy na praktycznym na Odlewniczej, kursant ma teraz interkom i może rozmawiać z egzaminatorem oraz jak z własnym kaskiem i daj znać
  • Odpowiedz
  • 0
@Dazoo: Dzięki za info sprawdziłem i terminy są odległe jak premiera Cyberpunka,aż nie chce mi się wierzyć. Przejadę się chyba i zobaczymy czy sie pokrywa z tym co mi powiedzą w okienku
  • Odpowiedz
  • 0
@PancakeV nie trać czasu aby jechać i dopytywać, terminy na infocarze są aktualne :) i niestety trzeba tyle czekać.
Nie ma interkomu, ale jest ok :)
  • Odpowiedz
@PancakeV: na stronie WORD twierdzą, że na teorię czeka się 1 dzień. (edit: dzisiaj 3 dni, bo dopiero w poniedziałek egzamin)

@mtmsweb możesz mieć swoje ciuchy i kask. Polecam chociaż kask mieć swój, bo te WORDowskie są tak wygniecione że Ska na XL wchodzi.
  • Odpowiedz