Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jakie dziewczyna powinna mieć hobby, aby płeć przeciwna uznała je za ciekawe?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

ostatnio zerwał ze mną chłopak, stwierdzając, ze nie może być z człowiekiem, który nie ma pasji ani żadnego hobby. Bardzo mnie to zabolało, bo uważałam się, i dalej uważam za ciekawego człowieka. Moje hobby może nie jest spektakularne, bo to układnie puzzli. Uwielbiam to, cale życie układałam puzzle w wolnych chwilach, nawet kilkukrotnie zdarzyło mi się je zabrać na wakacje. Mam kilka pudelek kolekcjonerskich, do tego cala masę akcesoriów (przenośna mata, kontenerki, ramy itp). Poza puzzlami uwielbiam łamigłówki, zagadki, testy, zadania matematyczne. Przy każdym stresującym wydarzeniu zawsze towarzyszyły mi równania, które mnie uspakajają. Ponadto jestem molem książkowym. interesują mnie również niedźwiedzie.

jak sie okazuje, niestety dla wielu osób takie zajęcia to ani pasja, ani hobby tylko zwykle siedzenie w domu. Dodam, że jestem sportowo aktywna, często wychodzę z domu, lubię imprezować, spotykać się z przyjaciółkami. Jednak przyznaję, że czasem jestem w stanie zawalić weekend bez kontaktu z ludźmi na układaniu kolejnych puzzli. To chyba jest definicja pasji, co nie? oczywiście nie jestem fanatykiem i potrafię zachować umiar dzieląc czas miedzy osoby, na których mi zależy.

Niestety dla kolejnej osoby z rzędu okazuje się osoba bez zainteresowań. nudna dziewczyna lubująca się w siedzeniu w domu. Co w takim razie jest dla was interesujące w kobietach? Jakie zainteresowania powinna mieć wasza idealna kobieta? doradźcie cos, co mogłabym wpleść w swój repertuar a sprawiłoby, ze wydawałabym się bardziej atrakcyjna dla facetów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 49
doradźcie cos, co mogłabym wpleść w swój repertuar a sprawiłoby, ze wydawałabym się bardziej atrakcyjna dla facetów.


@AnonimoweMirkoWyznania: Atrakcyjność dla wielu osobników jest miła ale w praktyce zbędna, w końcu chodzi o to aby spotkać te jedną jedyną osobę, a nie setki przypadkowych i ta ta jedna osoba powinna Cie kochać za to jaka jesteś, a nie na jaką się kreujesz.
Jak pilnie chcesz się do kogoś dopasować, to poznaj kogoś
@AnonimoweMirkoWyznania:

jakie dziewczyna powinna mieć hobby, aby płeć przeciwna uznała je za ciekawe?

doradźcie cos, co mogłabym wpleść w swój repertuar a sprawiłoby, ze wydawałabym się bardziej atrakcyjna dla facetów.

ech, to tak nie dziala
@AnonimoweMirkoWyznania XD Dobra Kobieto. Masz świetne hobby! Kiedyś też dużo układałam, rozwiązywałam sudoku i kakuro, a potem łamigłówki w necie. Obecnie gram na kompie. Wiem bardzo dużo na temat interesujących mnie gatunków gier. Hobby nie musi być spektakularne, ani rozwijające. Ważne, że lubisz to, co robisz i pozwala Ci się to oderwać od rzeczywistości.

Znajdziesz kogoś, kto będzie podobny do Ciebie. Wiedz jedno: tylko głupcy nudzą się sami ze sobą. A Ty