Wpis z mikrobloga

Od jakichś 4-5 lat nie grałem w pokera online i raczej nie śledziłem polskiej sceny, ale teraz mnie naszło, żeby sobie znowu poklikać. Próbuję jakoś nadrobić czas, ale jestem trochę w szoku. Nie pytam o samą grę, poziom, stan prawny, etc. Ale czy wszystkie pokerowa fora i ewentualnie społeczności wokół portali są już martwe? Jak tak spojrzałem, to jeszcze jakoś zipie Pokerstrategy, ale to raczej wegetacja. Pokerzysta.pl zdechł, na TLPoker kurz i pajęczyny, nawet komentarzy na Pokertexas nikt nie pisze. Gdzie się wszyscy przenieśli? Na facebooka? Na grupy na skype'a? Wzięli się do uczciwej roboty i przestali grać?
Tak się zastanawiam, jakbym chciał gdzieś wrzucić rozdanie do analizy albo po prostu pogadać o WSOP to zostaje tylko 2+2?
#poker #pokerstrategy #kiciochpyta
  • 11
tudzież na dis


@kris666123: Dis to jest Discord? Ech, za moich czasów to były grupy learningowe na Skype.

@OnePageTo: Na razie to nie mam nic po powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zaczynałem w 2010 to był niesamowity boom w Polsce, mnóstwo reklam, promocji, pełno ludzi na forach, blogi, dyskusje, właśnie grupy learningowe, umawiane na sweat session. Trochę to siadło po czarnym piątku, ale kręciło się
@janusz-cebula: Tak właśnie myślałem. Ale to trochę szkoda, choćby z punktu widzenia takich zupełnie początkujących graczy. Jak ja zaczynałem i ledwo odróżniałem straight od fulla to sporo mi pomogły właśnie fora. No a potem oczywiście pokerstrategy, arty, filmiki.
Teraz to nawet nie ma gdzie zasięgnąć informacji choćby o roomach tych mniej popularnych. Szkoda, że to tak siadło.
@JPRW: co do informacji o roomach to wszystko da rade znalezc, chyba nawet i na pokerstrategy ale nie zagladam tam juz z 2 lata. Jesli chodzi o traffic to mozesz sprawdzic na pokerscout. Rozdania chyba dalej analizuja na strategy, ale trzeba miec status zeby "sedziowie" zajrzeli