Wpis z mikrobloga

@webdruid: Mam nadzieję, że masz mirku rację. Z 700 osób zapisanych na kierunek 500 osób już dało wpisowe, więc nie wiem czy na pewno połowa złoży papiery :V Ja mam cały czas nadzieję, że dużo osób co się dostanie na UAM to na niego nie pójdzie, bo dostaną się np. na PP lub PWr :) 200 slotów tylko jest, a ja słabo napisałem maturkę :(
@elcor: Słabo maturkę napisałem, w Poznaniu mnie nigdzie nie przyjmą (PP odpada, bo tam osoby z samymi 70% nie przyjmują, UAM jest nadzieja), te prywatne szkoły w Poznaniu mają beznadziejne opinie, mam blisko do Zielonej Góry (UZ) i do Szczecina (ZUT), tam mnie na 90% przyjmą
@Waqin: Na ZUT wiele osób leci na samych ściągach i ogólnie to nie wiem czy za dużo się wyciąga z tych studiów oprócz umiejętności kombinowania. Ale i tak będzie raczej dużo lepszy niż prywatne uczelnie. W Szczecinie nie będzie problemów ze znalezieniem pracy raczej, niektóre firmy mają wręcz sentyment do tej uczelni, nie wiem za to jak patrzą "na zewnątrz", ale to IT, więc i tak najważniejsze będzie, czy cokolwiek umiesz.
@elcor: Moze nie najgorszymi ale na pewno mogly byc lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waqin: Ogolnie nie polecam Zutu, przez nie ktorych wykladowcow az odechciewa sie chodzic(choc zdazaja sie wyjatki). Jedyne do czego sie studia przydaja to do wejscia w swiat IT, ogarniecia kontaktow/znajomosci i szukania stazu/pracy w it, bo duzo firm sie oglasza i bierze studentow. No ale oczywiscie same studia #!$%@? dadza jak samemu
@Waqin: u mnie wlasnie znajomi #!$%@? na zaoczne po pierwszym roku i poszli do pracy co w sumie na dobre im wyszlo(jeden rzucil studia ale zamierza wrocic na zaoczne, a drugi nie wiadomo czy wejdzie na 5 semestr XD). Jakbym ogarnal jakas robote, to nawet bym sie nie zastanawial czy olac studia xD
A co roboty w naszym pieknym miescie to niestety ale aktualnie kroluje u nas branza Automotive co mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Waqin: Na ZUT prawie nic się nie nauczysz i zmarnujesz mnóstwo czasu. Jeżeli potrzebny ci papier to wal na zaoczne i do pracy. Ewentualnie tak jak inni piszą na pierwszym roku złap kontakty, chodź na targi pracy - często tam organizowane i dopiero potem się przenieś.