Wpis z mikrobloga

Dwóch kolegów z ekipy zostało #!$%@? z hotelu xD włascicielka wciskała kit na co chłopaki zwrócili uwagę. Na powtarzane pytania odpowiadała w trzech różnych wersjach. Najlepsze było oskarżenie kolegi o to ze zlał się w łóżko a nie śmierdzi bo taki materiał. No i za to że się nie zgodzili z jej wersjami to powiedziała że nie chce ich widzieć w tym hotelu. Ławka wczoraj sie pod nami zlamała, miejsce dostępne, można spokojnie dojść. Stwierdziła że ta ławka nie jest do siedzenia i tamto miejsce nie jest dostepne bo tam znajdują się przedmioty do wywalenia (2ławeczki wraz ze stołem połączone, plus obok dodatkowy mały stolik), sama nas tamtędy prowadziła i nie przeganiała jak ktoś usiadł (jedna osobowa wówczas) przy niej. jak słuchaliśmy z jej pracownicą w korytarzu co ona gada do moich współpracowników to się śmiała, po cichu powiedziała że jak jest problem to zawsze tak się dzieje że klient rzekomo narozwalał w pokoju, nabrudził, ogólnie syf kiła i mogiła. No cóż śmieszna sytuacja i ponoć nie pierwsza taka w tym miejscu z tego co się wywiedzili towarzysze delegacji xD
#hotel #praca #pracbaza #smieszne #chelm
  • 16
@Ronin223: z jednej strony wygląda na jakąś wariatkę, z drugiej po kilku latach na różnych stanowiskach w hotelu widziałem takie rzeczy że ludzie to jedna wielka dzicz, szczególnie jak się ich na delegację właśnie wyśle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nairoht powiem Ci tak, nasi święci nie są ale gdy kobieta nie wie co mówi ( potem jest inna wersja odpowiedzi, bądź wcześniej inaczej sie zachowywała i inne rzeczy robiła) to uważam że to akurat nie nasza wina. siedzieliśmy w czworo na ławce gdy nagle cała poleciała na jedną ze stron, a my wraz z nią. kazała nam chodzić na około (od tej strony co rzekomo nie wolno chodzić bo tam są
@Ronin223: nie mi oceniać, mówię tylko o swoich doświadczeniach, podejrzewam że sporo osób które pracują/pracowały w hotelach potwierdzą że delegacje, wyjazdy integracyjne i polscy nauczyciele to najgorszy syf( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ronin223: ile to ma gwiazdek o ile ma bo tak nie za ciekawie wygląda z zewnątrz :P, widocznie babka miała jakieś problemy z podobnymi ludźmi i ich wywala zanim serio jakieś szkody przyniosą, ma takie prawo :P
3.8 gwiazdki. w srodku jest przyjemnie. łazienki w pokojach, szafki dobre, łozka tez z tych nowszych, telewizory plaskie i wygodne krzesla. zrobilbym zdjecia ale kolega spi bo zmeczony
@Ronin223: jak mówię babka miała pewnie już takich i teraz ostrożnie podchodzi do tego - trzeba zrozumieć że prościej jej wywalić kogoś za byle gówno i stracić za dobę niż dana osoba rozwali pół pokoju i potem ciężko to wyegzekwować
@nairoht tylko my burdelu nie zrobilismy, problem w tym ze jak chlopaki zglosili problem to ona oskarzyla ich o dokonanie tego, a pozniej natomiast jeszcze się plątała w wytlumaczeniach
@Ronin223: to był tylko powód aby ich wywalić to logiczne a czemu tak naprawdę tego się nie dowiecie, ja tam zawsze jestem miły jak ktoś jest miły dla mnie, jak ktoś jest chamski to go zlewam i nic ze mną nie załatwi jak coś 'ekstra' trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)