Wpis z mikrobloga

Mireczki z #gdansk ulica Wałowa - w miarę spoko okolica? Google nie wyrzuciło mi sensownych odpowiedzi

Bonus - polecicie jakieś ciekawe miejsca w okolicy na śniadania i obiady?
  • 16
@FPNgda: na budowach dość spokojnie ostatnio, ciężkiego sprzętu nie widziałam. Jakieś czyszczenie kanalizacji w okolicy, chyba znowu się pozapychała.

@Xune: spożywczaków w okolicy niewiele, jakiś punktów typowo gastronomicznych też nie bardzo. W do galerii handlowej Medison masz najbliżej, ale prawdziwy wysyp knajpek itp. to już bliżej centrum głownego miasta, w stronę Długiej. Jako punkt wypadowy i noclegowy całkiem niezły wybór, jeśli mówisz o schronisku młodzieżowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xune: jeśli chodzi o spoko opcje na śniadania to aioli i sapore (w tym pierwszym bardzo często jest masa ludzi). Jeśli chodzi o obiady to podaj kuchnie jaka Cię interesuje. Jeśli chcesz zjeść w miarę spoko pizze/makaron (innych rzeczy nie jadłem) to również sapore. Byłem tam w niedzielę, dwa desery, piwo, litrowa lemoniada, dwa makarony - 62zl. Oprócz tego bardzo dobra jest pizzeria oliwa do ognia, główne miasto, czerwony piec (Gdynia),
@PanKtos Dzięki, jutro wyjeżdżam. Sapore spoko, poza tym wszystko prócz Flisaka 76 rozczarowaniem. Lepsze ryby niż w Trójmieście mogę zjeść w Łodzi w podobnych albo niższych cenach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xune: byłeś we Wrzeszczu czy w okolicy starówki? Napewno we Wrzeszczu wszystko zależy od kucharza, a zmieniają się chyba codziennie. Czasami wychodziłem zachwycony, a innym razem wolałem pójść na kebaba.
@PanKtos La na starym, Oliwa na Garncarskiej chyba.
Poza tym z niby lepszych opinii Zafishowani, Bulaj (Sopot) i Umam na wschód od Spichrzy wszystko jedno wielkie przeciętniactwo. Drogie, nic wybitnie dobrego, ot góra ujdzie.
Flisak za to fenomenalny