Wpis z mikrobloga

Witam Panów wykopowiczów, jako, że z problemem zakoli borykałem się już od przeszło 7 lat dzisiaj mam 25 rok temu postanowiłem zrobić zabieg przeszczepu włosów w klinice HDC na Cyprze pod okiem Dr. Kyriakosa Marasa, dla ciekawskich za zabieg zapłaciłem 22 tyś zł. Dlaczego postanowiłem to zrobić? Chyba każdy może to zrozumieć, młody chłopak któremu zakola zrobiły się dosyć wcześnie, nie odziedziczyłem tego po ojcu bo ojciec ma gęste włosy po dziś dzień.
Podkopywało mnie to psychicznie, chodziłem w czapce, podczas gdy kumple układali sobie ładnie włosy ja przez te wszystkie lata chodziłem z wielkim kompleksem włosów, a wiadomo, jaki jest XXI wiek i jak te młode piczki na to wszystko patrzą.
Dzisiaj dziękuję w całej okazałości dr. Kyriakosowi Marasowi który dosłownie ocalił moje bądź co bądź młode życie i samopoczucie.
Przed zabiegiem:

#zakola #wlosy
zygmnut-goscicki - Witam Panów wykopowiczów, jako, że z problemem zakoli borykałem si...

źródło: comment_qA788pkVkKXpMoesgMRE0bYQj9h3KAnT.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
Ale musiałeś mieć kompleks że wydaleś tyle hajsu na włosy, moje pokolenie ma włosy na jeża i nie ma problemu z zakolami etc.
  • Odpowiedz
@MrStealYourGirl: Na początku chciałem robić w Polsce, jednak kategorycznie mnie od tego odciągnięto sugerując tym, że polscy chirurdzy nie dorastają do pięt tym zagranicznym a pieniądze biorę te same czasami większe nawet.
Polecano mi Dr. Kyriakosa Marasa z Cypru, gdyż ma w Polsce swojego konsultanta Piotra który wszystko bardzo sprawnie organizuje i tak też się stało.
  • Odpowiedz
@xhxhx
@srogie_ciasteczko
inny miasta prowadzi tag po przeszczepie i pisał, że te włosy, które są przeszczepione nie wypadają ale te stare co były przed przeszczepem w jego okolicy jak najbardziej mogą i tam może być trzeba dołożyć aby zagęścić.
  • Odpowiedz