Wpis z mikrobloga

Witam.
Następną pizzą która odpada jest pizza Donatello która miała 30.51% głosów. Oczywiście nadal głosujecie na najgorszą markę z pozostałych. Już od jutra wykreślanka w trochę wcześniejszych godzinach!
Jeśli chcesz być jutro wołany - możesz kliknąc w plusa, lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. 
Następną pizzą która odpada jest pizza Donatello która miała ...

źródło: comment_mxsbubrGAdCl1ggj8ZX7uf0BQ8zdoOCd.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą pizze z pozostałych:

  • Ristorante 22.3% (269)
  • Guseppe 36.5% (440)
  • Feliciana 41.2% (496)

Oddanych głosów: 1205

  • 21
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Jak teraz nie odpadnie Guseppe to polacy mają serio #!$%@? kubki smakowe. Guseppe to okrągła zapiekanka sprzedawana jako "pizza". Ci co głosują na Feliciane chyba jej nie próbowali, jest dużo lepsza.
  • Odpowiedz
@Lena93: tez właśnie mam jakieś problemy. Poza felicjaną (ok) i ristorante (była moja ulubiona, ale #!$%@? ją) to jedyna która mi pasuje. Ale w smaku bo potem zawsze coś jest nie tak
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Przestało mnie dziwić, że gotowe żarcie to coraz większy syf, skoro takie gówno jak gueseppe co to nawet pizzą nie jest, a dziadostwem na bułce bez składników i z czymś seropodobnym bez smaku, gorzej niż zapiexa za 3 zł jest w TOP3 gotowych pizz.

Do tego odpada Donatello co jako jedna z nielicznych gotowców smakuje jak pizza. I to ona przegrywa z gueseppe, no ja #!$%@? (°
  • Odpowiedz
@oba-manigger teraz już wiem żeby nie sugerować się opiniami wykopkow w głosowaniach. Donatello odpadło, Guseppe nadal na chodzie, zupka serowa odpadła na rzecz vifona bez smaku, a idźcie wy...
  • Odpowiedz
Ristorante


@oba-manigger: Przecież ona jest najlepsza, do dupy z takim rankingiem. Moim zdaniem, niektórzy może sie mylą i wybierają na koncu najlepszą bo źle zrozumieli to głosowanie. Jadłem wszystkie z tej listy, i to właśnie Ristorante jest o klasę wyżej od reszty.
  • Odpowiedz