Wpis z mikrobloga

  • 2
Poszukuję Mirków i Mirabelek z Łodzi! Od 2 dni tu mieszkam (Polesie) i potrzebuję kilku porad. Gdzie znajdę dobrej jakości, świeże, w dobrej cenie mięcho ((oo))? A pieczywo? Nie za drogo a dobrze? Apteka galumin chyba najtańsza w okolicy? Szukam też taniej szkółki jeździeckiej. Najbliższa to "Konie na nieboskłonie", ale trochę drogo tam. Ewentualnie jakaś wspoldzierżawa? Czy komuś coś wiadomo na ten temat? Co myślicie o Zielonym Rynku jeśli mowa o jakichś warzywkach i tego typu sprawach? Liczę na was! ()

#lodz #konie #polesie #pomocy #poradnik #sport #stadnina #porady
  • 17
  • Odpowiedz
@vadkul Wileńska/wróblewskiego masz ryneczek. Pierwszy mięsny za żabką jeszcze nigdy mnie ze świeżością nie zawiódł. Obok masz również warzywniak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vadkul: jeśli chodzi o konie to niewiem czy Smulsko dalej istnieje... bo to była stajnia znana z tego że jest tam tanio i praktycznie w mieście. Ale prócz tego była znana z sporej patologi jak miała tam miejsce. Ja tam średnio wierze w tanie jeździectwo z dobrą jakością oferowanych usług. Przynajmniej w okolicy dużych miast. Coś słyszałam pozytywnego w kwestii rekreacji apropo stajni Neguero... nwm jaki mają cennik. Mało siedzę
  • Odpowiedz
@vadkul: wiem, że to nie KArolew ale warto jechać na góniak ryneczek i tam brać od chłopów warzywa i owoce. mięsio też jest bardzo dobrej jakości( mam na myśli głównie rodzinne stoiska gdzie dbają o produkt)
  • Odpowiedz
Najbliższa to "Konie na nieboskłonie", ale trochę drogo tam.


@vadkul: Serio?? To swojego czasu mój kolega prowadził (teraz pewnie jego siostra, albo rodzice). Ja tam jeździłem za darmo, ale cennik te 10 lat temu mięli pamiętam bardzo atrakcyjny.
  • Odpowiedz