Wpis z mikrobloga

@Wilfart będzie ciężko. Rosjanie się ustabilizowali a ich przyjęcie, pomimo słabszej formy Kljuki dalej wygląda imponująco. Młody Volkov mimo 23 lat już jest kapitanem. W tej edycji LN pokazuje się jako lider całej Sbornej. Kiedyś mocno podważałem jego możliwości ze względu na ciężku charakter. Teraz młody Dima to kawał gracza. Co prawda w Łodzi ich ograliśmy ale o ile nasza gra od tego turnieju wygląda gorzej to kacapów o niebo lepiej. 3:2
@TwojStaryToKorniszon pytanie kto wyjdzie obok Szalpuka na przyjęciu. Bo jeśli Kwolek to chcąc nie chcąc Poletajew sobie postrzela bo nie ma co ukrywać Bartek jest dziurą w bloku. W Łodzi rozbiliśmy ich głównie flotem. Ale tak patrząc na późniejsze turnieje nasza zagrywka to był żart. I tutaj mam największe pretensje do Vitala. W końcu mamy grupę zawodników bijących srodze zza 9 metra, ale dla Belga safety first. Czy to co zadziałało 6
@TwojStaryToKorniszon Kubiak raczej nie zagra bo miał mały uraz. A Bednorz to raczej ulubieniec Heynena nie jest. Choćby mecz z Rosją w Łodzi gdzie po 2 nieskonczonych atakach został zmieniony. Albo mecz z Australią ostatnio gdzie po 2 niedokładnych przyjęciach mimo prowadzenia został zdjęty z boiska i dostał na oczach wszystkich srogą bure. A dla przykładu w tymże spotkaniu jego zmiennik czyli Szalpuk przez kolejne 2.5 seta miał w ataku 4/15. I
@TwojStaryToKorniszon mimo że jestem wielkim fanem talentu Bartka to tak od grudnia raczej gra przeciętnie. Zaletą jego jest że w ataku popełnia mało błędów ale poza spotkaniem z Japonią jakoś mi nie zaimponował. Pierwotnie, podobnie jak Ty na początku sezonu myślałem że docelową para będzie Bartek i Michał. Ale póki co lepiej prezentuje się Szalpuk a i Śliwka wydaje się być wyżej w hierarchii u Heynena
@czarny_matt94: tylko że Bartek B. jako jedyny poza Szalpukiem daje szansę na dobry atak z wysokich piłek
ani Śliwa ani Kwolek już nie mają takiej pary (a Śliwa prawdę mówiąc słabo atakuje a w sytuacyjnych bardzo słabo)
oczywiście preferencja Vitala są ważne ale ja oceniam po tym co widziałem w TV
@Wilfart: komentarz z innej strony "Dodatkowo Heynen dalej kombinuje - brak Kubiaka, Kaczmarka, Nowakowskiego, na moje najlepszych zawodników na swoich pozycjach (jedynie Kochanowski może dorównywać Piotrowi na środku) doskonale mówi o tym, iż Heynenowi na wyniku nie zależy. Dla mnie zwycięzca może być tylko jeden."