Wpis z mikrobloga

Hejterzy powtarzają, że kryptowaluty to bańka, bowiem pomimo takiego hype'u rzekomo nie mają żadnego realnego zastosowania. Czas najwyższy rozprawić się z tym twierdzeniem!

Powstał projekt o nazwie https://steemwhale.io/, który pozwala kupić wytrysk wieloryba! ( ͡ ͜ʖ ͡) (tak to się nazywa?)

Płacąc 1 STEEM albo 1 SBD można kupić i zobaczyć na livesteamie jak wieloryb wypuszcza wodę na dobre kilka metrów :) I to zaledwie w kilka sekund, bo blocki są generowane co 3 sekundy. To się nazywa innowacja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Szach Mach no-coinerzy!


#kryptowaluty #steem #steemit #humor #technologia #ciekawostki
noisy - Hejterzy powtarzają, że kryptowaluty to bańka, bowiem pomimo takiego hype'u r...

źródło: comment_rg4ZouJsMsxy9PLAstha5WuubDGA0AjT.jpg

Pobierz
  • 23
@lajdak: działa tylko eksperci wykopu tak zaprogramowali swój serwis, że wpisując adres a po nim przecinek, doklejają przecinek do adresu. Poprawiłem wpis, teraz adres jest wpisany poprawny.
@noisy: dobrze wydał kasę z pompy ale jak nie da się tym spekulować to się nie przyjmie . Ale przyznaj że po 3ch latach ICO i tokenów wyniki całego hajpu są naprawdę marne jak na miliardy wpakowane w ekosystem. Jedyne co się rozwija prężnie to nowe giełdy by kosić kasę na fee i tworzyć nowe tokeny ale ile.mozna.
@cyberpunkbtc: Fajne pod kątem marketingu, widział być coś podobnego jako reklama LN. W decentralizacji BTC brakuje mi działań PR, nawet nie tyle co do marketingu ale walki z FUD'em. ETH ma swoją agencje lobbująca czemu nie może mieć BTC, same wystąpienia "gwiazd" ludzi związanych z BTC od zawsze to trochę mało
@dla_zabawy: No bo Bitcoin nie może mieć działań PR. Jest zdecentralizowany kompletnie. To go właśnie odróżnia od reszty.
Co do walki z fudem... Wielokrotnie na mirko wspominałem że alty mają siano na marketing i celowo nieraz go sieją. BTC nie ma nikogo kto by miał go bronić... poza społecznością, której jestem częścią. Non profit zastępujemy te braki. Żaden alt nie ma takiej społeczności. Ludzie dziś są w jakimś, jutro w innym
@cyberpunkbtc: No ale są dotacje, jest możliwość zbudowania komórki PR/Marketingu wew. społeczności jak to ma miejsce w niektórych open-sourcowych projektach. Przecież można zrobić wszystko przejrzyście, jak pisałeś strona deweloperka jest zorganizowana i jakość kodu jest doskonała, czemu nie można tego rozszerzyć o więcej.
@dla_zabawy: Nie trzeba, to się obroni samo. Poważnie, tu się nikt nie boi altów ani nie widzi potrzeby reklamowania BTC. Poza tym to by źle wyglądało... Zdecentralizowany to zdecentralizowany. Bitcoin nawet nie ma oficjalnego logo