Wpis z mikrobloga

W sumie dawno mnie tak nie było tutaj oficjalnie z tagu #majsterpirzu ale myślę, że wraz z premierą odcineczka Recenzja Xiaomi Mi8 - klik na YT to warto trak troszkę wroćić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiele osób czekało na jego premierę, że będą cuda na kiju i wgl hur dur najlepszy telefon bo #xiaomilepsze ale kurcze no nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także zapraszam do oglądania :D

#xiaomi #android #smartfon #polskiyoutube #mi8
Pirzu - W sumie dawno mnie tak nie było tutaj oficjalnie z tagu #majsterpirzu ale myś...

źródło: comment_9KcnqMMuNtKSwcl6088EUHoMYOHG8swp.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@marecki22: Szkło to szkło - zarysujesz prędzej czy później. Wg mnie to, czy jeden telefon się zarysuje szybciej od drugiego to dzieło przypadku i szczęścia/nieszczęścia.
  • Odpowiedz
@Pirzu: W pewnym sensie tak, ale przecież są różne klasy twardości czy wynalazki typu Gorilla Glass. Będąc długotrwałym użytkownikiem mi6 mam wrażenie, że xiaomi przycebula i stosuje bardzo miękkie szkła na pleckach. Nawet takie tanie za 3$ naklejone na froncie wypada lepiej i to pomimo tego, że telefon staram kłaść się na froncie. Porównanie z podobnie używanym Huawei p10 znajomego także nie wypada korzystnie
  • Odpowiedz
@Pirzu: skończyłem oglądać i gratuluje recki :) Jak będziesz miał dłużej ten mi8 to zwróć uwagę na kwestie wypalania elementów interfejsu na amoledzie. To bardzo istotna rzecz do której producenci podchodzą różnie. Np
samsung zastosował mnóstwo programowych tricków w S8 by zminimalizować sytuację znaną z S7, z kolei xiaomi kompletnie olało temat w Mi Note 2. Przez wypalenia to ciężko jednoznacznie stwierdzić czy ekran oled jest bardziej zaletą czy wadą w
  • Odpowiedz
@marecki22: tak, zostawiam Mi8 na minimum pół roku. Może dam dziewczynie żeby się bawiła. Dziękuję :)
@Mard: będę zamawiać jak będzie EE
@Dranieq: na weekend planuje porównanie Op6 vs mix2s vs Mi8 jak coś.
  • Odpowiedz
@nie_usune_konta: miałem testować na chińskim, zasyfionym Romie który wżera baterie, ma syf w środku i nie działa w nim też wiele rzeczy ? Jedyna kwestia to nie działająca w xiaomi.eu to dioda do skanowania twarzy, tyle.
  • Odpowiedz