Wpis z mikrobloga

@mor3nko: Dla mnie 29% to i tak dużo, chociaż nie uczyłem się z matematyki wcale przez całe LO i to był błąd XD nie rozumiem ludzi co mają po 80%, nwm uczą się codziennie czy po prostu takie zdolności?
  • Odpowiedz
Może to początek zmian i skończy się chodzenie na studia przez 90% absolwentów


@mor3nko: Musieliby uczelnie pozamykać i gronostaje pozwalniać. I gdzie taki roszczeniowy stary pierd z przeterminowaną o kilka dekad wiedzą znajdzie pracę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mor3nko: w zeszłym roku miałem 4% z rozszerzonej matmy xd z podstawy 92 albo 94 i to tylko dlatego że sam zacząłem się uczyć i olałem całkiem szkołę. W jakiś miesiąc nadrobiłem 4 lata matematyki. Teoretycznie profil rozszerzony ale na lekcjach temat prawie nie poruszany. Dodam tylko że na próbnej maturze jakoś pół roku wcześniej miałem, o ile dobrze pamiętam, nieco ponad 40%
  • Odpowiedz
@mor3nko: ja na próbnej z Operonem miałam jakoś ze 32%, teraz 54. No i kurczę, na początku ten wynik mnie nie zadowalał, jednak po ujrzeniu siatek centylowych zmieniłam zdanie. Z matmy jestem bardzo zadowolona :D
  • Odpowiedz
@koldinho: uważam że osiągnięcie 30% z matury rozszerzonej to żaden wyczyn. Osiągnięcie 80% też jest jak najbardziej możliwe dla każdego. Jednak jeden łapie matme bardzo szybko a inny musi przerobić setki przykładów. Więc u jednych zdolności u innych dużo nauki i ćwiczeń jak ze wszystkim w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@koldinho widzisz jeden załapie bez problemu, a drugi nie, bo tego się nie da nauczyć na pamięć, a nikt nie będzie na niego czekał i później jest lawina zaległości, w ogóle ta matematyka powinna być jak kiedyś, do wyboru, to jest chyba jedyny przedmiot z którym jest największy festiwal #!$%@? na maturze
  • Odpowiedz