Wpis z mikrobloga

via Android
  • 181
@motaboy
Nie radzę. Kumpel próbował to rzuciło się na niego 2 goryli marki Spartan Security wyposarzonych w orzeczenia o II grupie inwalidzkiej.
  • Odpowiedz
@bojar: ty to kurde szeryf jesteś xD Chcesz odznake i mundurek?
Takie super markety i tak mają #!$%@?ą powierzchnie bo tam tną hajs im mniejsze = mniej kasy się za to płaci i lokują towar jak tylko moga to taki debil jeden z drugim będzie sie czepiał że wyjscie awaryjne zablokowane xD
No bo to codziennie płonie jakis sklep i trzeba wtedy tych drzwi użyć xD
Przez takie nadgorliwe polaczki jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 361
@Canova Ty wogóle myślisz co piszesz? Przeze mnie nie ma nic ładnego? A to ja robię #!$%@? na sklepie? To ja tnę koszty obsługi tak bardzo, że nie mają się kiedy po dupie podrapać i nie ma komu sprzątać syfu na sklepie? Pożarów nie ma codziennie - wiesz czemu? Bo budynki są budowane według #!$%@? przepisów i z materiałów spełniających normy. Bez tego byłoby jak w Rosji ostatnio - Kemerowo, 64 osoby
  • Odpowiedz
@Tesofni: Nom byłem i co mam powiedzieć?

@bojar: To w końcu płoną i robimy raban o zastawione smieszne drzwi przeciw pożarowe czy nie płoną bo sa z dobrych materiałów i ktoś tu nabija ego bo jak był mały to chciał byc policjantem?
  • Odpowiedz
via Android
  • 129
@Canova bo nie stosują sie do przepisów dotyczących nie tylko materiałów i technologii budowlanych ale też aktywności wewnątrz. Jak dla Ciebie zgłaszanie oczywistych naruszeń i postawa obywatelska to coś złego to nie mamy o czym rozmawiać, bo masz mentalność starego dziada przez, którego nic się w kraju nie zmieni na lepsze.

Ciekawe jak by byś sie poczuł gdyby firma z innej branży (dajmy na to farmacji) traktowała przepisy jak chce... Sorry gościu
  • Odpowiedz
@bojar: Mam wrażenie że jesteś jak te janusze co lubią się pchac do radiowozu z kamerami "bo moga", którzy na siłe szukaja i tylko czekają aż ktoś złamie przepis aby zacząc machać rękoma i podskakiwac w miejscu z radości że sie kogoś na czymś złapało. Tacy nadgorliwi najczęsciej sami coś ukrywają vide mister stomoga który łapał pedofilów i łamiących prawo a sam pierdzi w pierdlu xD Czyli ogólnie wali sztucznością i
  • Odpowiedz
@Canova: po prostu każdy Lidl to perfekcyjny przykład porządku i procedur a Biedronka w większości to syf, porozrzucany towar, brak cenówek i jeszcze ten towar stojący w alejkach i przy tych wyjściach ewakuacyjnych.

Oba sklepy mają zbliżone ceny, więc nie mów że @bojar wszczyna tą gównoburzę bezzasadnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 63
@Tesofni Przypominam, że nie byłoby gównoburzy gdyby w biedrze się coś zaczeło zmieniać na lepsze po licznych sygnałach jakie dostali w ostatnim czasie. Oni zamiast zrobić w sklepach porządek to pomyśleli chyba, że zakaz fotografowania załatwi sprawę. Chyba zaczną coś robić dopiero jak: a) dostaną sowitą karę b) spadną im obroty, bo ludzie zagłosują masowo portfelami
  • Odpowiedz