Wpis z mikrobloga

Czym się tuczycie dzisiaj mireczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę się oszukiwał i założę, że zrealizujecie jakąś formę treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°), dlatego też:

Na dobry początek tygodnia #rozdajo 10 zamówień do 50 zł z #pysznepl

Tylko pls, pamiętajcie o bilansie kalorycznym i proporcji makro! Każdy nowy bebzunator to dodatkowe obciążenie dla już i tak niewydolnego systemu opieki zdrowotnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie wśród plusujących o 17 za pomocą #mirkorandom

Postanowiłem wprowadzić zasadę: na zgłoszenie się po wygraną użytkownik ma 30 min od ogłoszenia wyników, jeżeli to nie nastąpi - losujemy kolejnego szczęśliwca na jego miejsce. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mocnyvlog #zadarmo
  • 55
@gardze_grubasami: Przez wiele miesiecy trzymalem sie roznych planow na masie i redukcji. Staralem sie trzymac forme i diete. Od co najmniej 4 miesiecy mam diete w tyle, trzymam poziom kolorii staram sie nie jesc duzo, smieciowego zarcia.

Przejadly mi sie twarogi, mleko, orzechy i inne wysoko bialkowe produkty. Z miesem nie przesadzam, nie wiem czy trzymam nawet 1g bialka na kg. A nadal progresuje, nie zauwazylem spadku sily. Zmienilem technike i
@maupajoke: i o to chodzi, dbanie o siebie bez spiny, w pełni się zgadzam :)

Ja także nie jestem purystą dietetycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) , po pewnym czasie jesteś już w stanie dobierać jadłospis na oko, jak również dostosowywać trening na bieżąco, bez rozpisywania na kartkach, etc.

Generalnie kluczowa jest świadomość, że jeżeli przyjmiesz więcej kalorii niż zużyjesz w ciągu dnia i robisz to regularnie -