Wpis z mikrobloga

mirki przymierzam się do kupna #xboxone x i mam dwa pytanka. Pierwsze dotyczy sklepu Bestcena, o ile się nie mylę, to nie wystawiają oni na paragonie podatku VAT (stąd konkurencyjna cena 1900 zł.), czy w związku z tym nie będę miał problemów z gwarancją? Drugie pytanie dotyczy usługi Game Pass. Jak często dodawane są nowe gry i jak długo są dostępne w ofercie do momentu wycofania? Miesiąc, dwa, a może dłużej? Dzięki z góry za pomoc.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dewey: dluzej, dodawane sa co miesiac ( wiekszosc na 1 , te ktore sa premierowe w trakcie premiery). Co do wycofań to z wiekszych pamietam 1 czyli MGS ( chyba 3-4 miesiace siedzial w gamepassie) ale on wyladowal w Goldzie chwile pozniej. Podobnie Virutal Fighter 5 byl w GP a teraz w Goldzie
  • Odpowiedz
  • 0
@elmo141: dzięki za pomoc, tak czułem podskórnie, że kręcą wały na tej stronie.
@aryss: no to spoko, zdążę ograć, fajnie że nie trzeba z góry tego abonamentu opłacać tylko wtedy kiedy się korzysta.
  • Odpowiedz
Gwarancję realizuj zawsze przez Microsoft store na podstawie numeru konsoli, tak jest najszybciej i najpewniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Best cena nie polecam, a co do gamepass to gry co miesiąc wchodzą i wychodzą, niektóre wiedzą po kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś miał więcej pytań to pisz, sposoby na tańsze gry itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bombowy_Zasilacz: dzięki za info, mam właśnie pytanko odnośnie tańszych gier :) Posiadam PS4 i bardzo dużo gier kupuję lub wymieniam przez serwis Gametrade, niestety mało jest tam ofert dotyczących gier na Xboxa. Znasz może podobne miejsce gdzie jest więcej gier na platformę Microsoftu?
  • Odpowiedz
@dewey: Xbox one to konsola bardziej nastawiona na gry cyfrowe, da radę dostać assasin creed unity za 3zł czy ostatnio kupiłem watch dogs 2 Gold edition za 40, wiedźmin 3 za 35 dying light the following również za tyle ;)
  • Odpowiedz