Wpis z mikrobloga

@d0t3r chyba lubisz tygrysy bo to już druga koszula z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit: dobra to jednak nie tygrys xD


@wollu: tygrysy (ogolnie kotowate tez) sa w modzie, glownie zapoczatkowal to Kenzo, wiec teraz inne marki, zwlaszcza te tansze maja swoje koty
  • Odpowiedz
@xentropia: oo dobra jesteś, będziesz wyznaczać kanony ubioru, my faceci mamy się udusić w upalny dzień najlepiej Marynarka, koszula z długim i kamizelka bo inaczej przypał, w trakcie jak kobietka w zwiewnej spódniczce będzie się patrzyła z pogardą na ściekające po czole krople potu.
  • Odpowiedz
@Rudszy_132 to racja, jakaś hawajska czy lniana też da radę jak komuś pasuje do stylu.
Ale to raczej wyjątki.

@Centuri0n nie mam nic do t-shirtów, koszulek polo, nawet żonobijki uchodzą w odpowiednich okolicznościach przyrody. Ale koszula z krótkim rękawem to jednak zgrzyt.
  • Odpowiedz
@xentropia: Ten zgrzyt jest czasem podyktowany kwestiami wygody, więc trzeba akceptować szczególnie koszule dobrze skrojone a nie byle g---o z targu z rękawami odciętymi na o-------l, które powiewają jak nogawki.
  • Odpowiedz
@Centuri0n: a ile niebieskich tutaj uważa, że kobieta to tylko sukienka + szpilki niezależnie od pory roku? koszula z krótkim rękawem to nie jest strój oficjalny, a dla wielu osób wygląda po prostu nieestetycznie, w tym dla mnie i nawet najseksowniejszy facet na ziemi będzie dla mnie w niej wyglądał jak seba na dożynkach
  • Odpowiedz