Wpis z mikrobloga

@Chemical_Usagi: nadal uważam, że to zależy od koszuli, tutaj pewnie masz na myśli brak tego przecież podkreślającego elementu jak mankiety i spinki ew. podkreślające krój całego rękawa. To jest spór który właściwie toczy się przez dekady już, krótki rękaw był uznawany przez długi czas za potwarz ale z czasem ingerował w coraz więcej sfer jak choćby tenis, gdzie kiedyś grano w koszulach z długim rękawem. Krój koszuli przy tym zdaje
  • Odpowiedz
@Chemical_Usagi: Dlaczego trzeba cały czas chodzić w stroju oficjalnym i "estetycznym". Jak ktoś tutaj wrzuca zdjęcie jak ktoś chodzi w za dużych ubraniach z obniżonym krokiem, to każda krytyka jest zagłuszana "bo co to cię obchodzi jak się ktoś ubiera?". Dlaczego cię tak te koszule bolą? Jakby nosił polo to też by cię tak oburzało? To przecież tylko kilka guzików więcej od polo.
  • Odpowiedz
@hanksters: No klasycznie, pojawia się temat bezdyskusyjnej c----------i koszuli z krótkim rękawem i BO DŹEJMZ BOND NOSI!! Uzasadnij dlaczego fikcyjny bohater filmowy miałby być jakąś wyrocznią stylu. Poza tym jak jesteś d------y i przystojny to nawet w skarpetach i sandałach będziesz dobrze wyglądał.
  • Odpowiedz
@d0t3r:

1. Jaki następny projekt w przygotowaniu?
2. Te wszystkie koszule są Twoje czy może je pożyczasz?
3. Masz już wszystkie 100 koszul czy dokupujesz z czasem? Ewentualnie dopożyczasz?
4. Czy na 100/100 koszule zrobisz #pokazmorde?
  • Odpowiedz
@Adrian00 nic mnie nie oburza. Po prostu mi się nie podobają. Oburza mnie najazd na różową bo czegoś nie lubi w męskim ubiorze gdzie analogicznie pod każdym postem kobiety w ubraniach niebiescy hejtuja kolejno różne części garderoby np balerinki albo mega wysokie szpilki na platformie czy dresy
  • Odpowiedz