Wpis z mikrobloga

Zapłaciłem uczciwie 15 zł i nie martwiłem się czy będą jakieś restreamy transmisji. Wchodzę na tag na wykop a tam spam dejcie link, dejcie źródło... Mija chwila dodaje wpis na tag o walkach i wrzuciłem kilka śmiesznych screenów a za sekunde już zawalone wiadomości prywatne o treści : dej link, gdzie oglądasz, podziel się... KURRRWAA Ludzie gala była dobra i warto było dać 15zł szczególnie jak większość z was ogląda patostreamy. WG to spoko typ mam nadzieję że pogoni trochę retransmitujących bo cena PPV nie była zawyżona
#danielmagical #famemma #patostreamy
Cutler777 - Zapłaciłem uczciwie 15 zł i nie martwiłem się czy będą jakieś restreamy t...

źródło: comment_udpoUOLE6MejisaFQXEdIrtkYsjsGvjV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cutler777: 15 zeta dla dorosłej, zarabiającej na siebie osoby to jest tyle co nic. Retransmisje oglądały dzieci, którym mamusia nie chciała dać tych pare groszy, taka prawda
  • Odpowiedz
@eustachy777: powinieneś być z siebie dumny że wewnętrzna cebula ni wygrała. Nie niszcz tego, ja też kupiłem i nie żałuję. Gdzie Ci wszyscy hejterzy co #!$%@? na początku że będzie lipa? Organizacja była super barany, tfu. Prywa
.tnie co do Boxdela się nie wypowiadam choć moje zdanie na temat jego osoby jest podobne do większości osób z tagu patostreamy.
  • Odpowiedz