Wpis z mikrobloga

@Lena93 Mam już brata i w sumie z nim dorastałam. Czasem nie powiem zgrzyty były i to czasem dość mocne. Czasem nawet ktoś oberwał ( ͡º ͜ʖ͡º). Jednak jakoś przegraliśmy ten wiek głupi i teraz między nami jest dość silna więź. () Więc sądzę, że trochę dorosłam i stałam się trochę mądrzejsza i pomogę trochę w wychowaniu brzdąca ( ͡
@MementoMori49: ty dorosłaś, ale dziecko ma to wszystko jeszcze przed sobą :P ja podobno pomalowałam mojemu bratu kredkami paszport na tydzień przed jego wyjazdem szkolnym do Danii. więc bywa kryzysowo :P
@Lena93 Kiedy to małe będzie dorastać do wieku 12-16 czyli najbardziej kryzysowo to mnie w tym domu już nie będzie, chyba że jako gość co jakiś czas. XD Zaś jak będzie miał 3-5 lat to ja będę grzecznie się uczyć podczas przebywania na studiach. ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc może i to jest powodem, że mi to nie przeszkadza xD
aaa, to luz ;)
też jestem dzieckiem z późnej ciąży. moja mama nie byłą zachwycona tą niespodzianką, ale potem chyba nie żałowała. zawsze to jakieś dziecko dłużej w domu, jak jedno wyfrunie. przedłuży sobie młodość