Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz dziś miałem okazje przetestować na ciele Interlude. Zawsze robiłem to na papierku i zapach mi się bardzo podobał. Jak to zmyć?. poważnie pytam. Dawno takiego smrodu nie aplikowałem na nadgarstki. Z tymi Amouagami to dziwna sprawa ogólnie bo Jubilation już natomiast uwielbiam, ale z tym dusicielem to nie chce miec nigdy nic wspólnego.
#perfumy
dr_love - Pierwszy raz dziś miałem okazje przetestować na ciele Interlude. Zawsze rob...

źródło: comment_03WItdrCsHfdTuojyOd0D9b9AGWtypAZ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: no ja po jednym shocie na nadgarstek dusiłem się. Na drugim był Reflection Man a tak jakby go w ogóle nie było. Swoją droga Reflection Man też nie zachwycił mnie nic a nic.
Chyba jednak z niszą nigdy się nie zaprzyjaźnie i dalej będą wyławiał jakieś vintage/wycofane skarby, bo oprócz Lutensa, którego uwielbiam absolutnie wszystko, żadna marka nie zrobiła więcej niż 1 czy 2 zapachów, które bym polubił.
  • Odpowiedz
@dr_love: Ja się czuję jak designerski wieśniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale reorganizacja kolekcji oraz Philosykos i JXXV trochę to zmienią. Co do Reflection to mnie też nie zachwyca, ale do biura całkiem całkiem. Z drugiej strony za cenę Amouage można dostać np. Pradę, Diora i Rasasi.
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: JXXV mam i bardzo lubie. Phylosikos jest super, szczególnie EDP ale w sumie nie kupie na pewno bo parametry biedne troche jak na tą cenę i mam w sumie świetny, figowy Ferragamo Pour Homme :) . U mnie w kolekcji z niszy to w sumie tylko Adnan B. Ambre Noire i dwa Lutensy, ale nadejdzie dzień, że będzie ich 20 :) Co do Prady, to poszedłem dziś generalnie z zamiarem
  • Odpowiedz