Wpis z mikrobloga

Jak tam #!$%@?, piłem wczoraj wódeczke ze znajomymi a w tle leciała potężna gala FAME MMA na którą wydałem swoje lekko zarobione smocze monety, każdy dobrze się bawił i wszyscy mieli bardzo zdrowe refleksje po walce czyli Magicalowi należy się szacunek bo słaniał się na nogach od pierwszej rundy a wytrwał do końca, każdy kto miał kiedyś sparing wie co to jest za zadyszka i bynajmniej nie jest to zadyszka twojej matki która sapie bo zrobiła 3 okrążenia wokół bloku bo ma nadzieję że bedzie fit na lato.

A wy co dalej zamiast skupić się na walce, walorach humorystycznych i dobrej rozrywce jaką zafundował nam niewątpiliwie śmieć Boxdel rozkminiacie co było nie tak i obrażacie wszystkich uczestników którzy notabene dali radę? Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego typu śmiecie nigdy do niczego nie dojdą bo potrafią tylko hejtować i szukać negatywów, na dodatek nie wyrzucą tego z siebie w realnym świecie bo są kuracyja looks like haha śmiecie wykopki, pozdro dla zdrowych i normalnych z tagu
#danielmagical #patostreamy #famemma
Pobierz yinyang - Jak tam #!$%@?, piłem wczoraj wódeczke ze znajomymi a w tle leciała potężna...
źródło: comment_vVUV3RDBPJAlmHEaEcXQxVTQUsThoh1d.jpg
  • 7