Wpis z mikrobloga

To jest Pan Japa. Suczka tricolor z klasycznego gatunku Mix ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cokolwiek można o niej pomyśleć, na pewno jednym z trzech kolorów nie jest biały. Pan Japa uwielbia włazić w błoto, pod werandy, każde możliwe dziury; uwielbia też tarzać się w kompoście. Pies jest po prostu szary, ale nawet ta szarość tak bardzo kontrastuje z białą niegdyś wykładziną.

W komentarzu mam też dla was małe oprowadzenie po domu i pytanie.

Tag #gruparatowaniadomu więc można czarnolistować. Na tym tagu będę opisywać co mnie zadziwiło w domu który remontujemy, jak przebiegają pracę nad uzdatnianiem go do mieszkania i czasami pokręcimy bekę z patostremerów którzy tam wcześniej mieszkali.

#remontujzwykopem #remont #dom #originalcontent #jakisvlog
Pobierz
źródło: comment_1S0vQozU9n9P7aBMBZXFVwPmvrm4D4NX.jpg
  • 13
@voroshmitov: Dom składa się z wiatrołapu, korytarzy, biura, sypialni i pokoju gościnnego. O wiatrołapie nie ma co się rozpisywać, małe pomieszczenie około 3 m2. Dalej jest korytarz jak poniżej. Jest zdecydowanie za ciemny, boazeria sucha ale lakier miejscami starty, będziemy malować na biało ( _) Wiem, tandeta, ale dom trzeba sprzedać. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć przed sprzątaniem, bo był tam niezły syf.
Pobierz
źródło: comment_14wXXVk2MBme1oafOuAmoCdOwkzZzJUy.jpg
@voroshmitov:
Parkiet - jeśli nie jest zagrzybiały czy coś, zdecydowanie się go nie pozbywaj! Moda czy nie, zdecydowanie to lepsze niż wykładzina lub panele.

Boazeria - jeśli nie pomalujesz czymś całkiem kryjącym, tylko zostawisz widoczną strukturę drewna, też będzie nieźle.