Wpis z mikrobloga

@Lurneii: silnik moze tak, ale sa.mochod nie. Do tego manual - zatesknisz za auto.atem zaraz, mam tak samo, tylko ze w Optimie. Nastepny tej wielkosci tylko auyomat, ale to za pare lat.

A tak to bardzo spoko, gratki i szerokosci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Lurneii: wszystko ładne i fajne ale na miłość boska co to K---a za śmieszne guziki na desce xD wygląda to jak jakaś stara astra 2 xD
  • Odpowiedz
@Student_AWAS:, @WhyCry: manual jeszcze mi nie przeszkadza, a nawet podoba ;). Automat w przyszłości zapewne

@WTFaydh: pierwsze co rzuciło mi się w oczy to krzywo przykręcona rejestracja haha. Więc już nie odzobaczę tego

@Narmol: Często przyciski są lepsze od wybierania wszystkiego na ekranie. Przekonam się czy te są funkcjonalne ;)
  • Odpowiedz
@Student_AWAS:, @WhyCry: manual jeszcze mi nie przeszkadza, a nawet podoba ;). Automat w przyszłości zapewne


@Lurneii: tak samo myślałem, ale nie martw się, niedługo przyjdzie opamiętanie =]. Ogólnie ja mam dysonans poznawczy, machanie nie pasuje do tego typu aut i tyle. W małym autku jak najbardziej, ale w takich landarach sięgnięcie do lewarka jest już męczące ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz