Wpis z mikrobloga

Chcę stronę internetową i dodałem ogłoszenie na oferia.pl, że chce stronę bla bla bla, no i zgłaszają się ludzie. I teraz tak: zakres cenowy jaki proponują to 1500 zł do 70 000 zł. I o ile takich pośrodku, którzy mają dobre portfolio i proponują cenę 30 000 można traktować poważnie to co ja mam myśleć o tych ludziach, którzy chcą to zrobić za 3000zł? Są też tacy co mówią 10k i zapraszają do portfolio a tam takie kulawe strony, jak byśmy mieli 2003 rok. Każdy jeden praktycznie chce mi dać wsparcie techniczne za 1000zł msc netto. Piszę do gości, że chcę żeby strona była w kilku językach a oni, że tak, że zrobią mi to przez google translate… itd. Mam trochę wrażenie, że rozmawiam z mechanikami samochodowymi...

Jak to jest, że ktoś ma daną stronę w swoim portfolio, wchodzę na tą stronę i tam na dole jest inny wykonawca? O co chodzi?

Czy kiedy strona jest gotowa i zrobiona na tip top naprawdę potrzebuję wsparcia technicznego za 1000msc?

Czy jest jeszcze jakieś dobre miejsce w internecie gdzie mogę zamieścić swoje zlecenie i zgłaszają się zleceniobiorcy? Jak znaleźć dobrego wykonawce na swój produkt?

Jak powinno się bezpiecznie płacić za pracę programistom? W sesnsie jak nie dać się wydymać tak jak to opisywał jeden Mirek ostatnio na wykopie.

Czy jeśli ktoś proponuje mi hosting i domene na home.pl to traktować go poważnie?:)

#programowanie #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
Czy jeśli ktoś proponuje mi hosting i domene na home.pl to traktować go poważnie?:)

@NamietnyDzwigowy: nie.
Może zobacz też anglojęzyczne strony typu upwork, freelancer.com

Czy kiedy strona jest gotowa i zrobiona na tip top naprawdę potrzebuję wsparcia technicznego za 1000msc?

Jak umiesz googlować to nie ;) o ile nie weżmiesz czegoś na customowym CMSie...
@Kaczus2B: racja! Ale wypadałoby to co jakiś czas aktualizować.

Jak powinno się bezpiecznie płacić za pracę programistom? W sesnsie jak nie dać się wydymać tak jak to opisywał jeden Mirek ostatnio na wykopie.

@NamietnyDzwigowy: masz link?