Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
też znacie facetów facetów dla których mieszkanie razem nic nie znaczy?
albo np dawanie kwiatów, wspólne wycieczki, to dla nich żaden dowód że im na kobiecie zależy, może chcę sie zabawić, może tylko seksu chcą
w przypadku normalnych facetów wspólne wakacje już chyba coś znaczą a u tego mojego "kolegi" onaczały tylko to, że jak mu nie okażę jakiegoś napływu uczuc fizycznie to on uważa, że może przy mnie kopmlementować inne i zaczepiać inne np w sąsiednim namiocie
normalny facet chyba by poznawał kobitę, skupiał się na przyrodzie, na samym wyjeździe, a nie na zaliczeniu i innych kobietach w okól by wzbudzić "zazdrość" ?
wchodzimy do jakiegoś baru na tym wyjeździe i on chyba widząc, że nie zaliczy (mnie) to mówił "o tu to są DZIEWCZYNY" w sensie, że fajne
albo że tamta ma dobre nogi, albo kręcił filmik dla swojej koleżanki z tego wyjazdu z podrowieniami (a kolezanka jest zajęta)
wiem, ze ucieszyłoby gdybym okazała zazdrość
tylko raz mu powiedziałam, żeby nie zaczepiał w nocy kobit w namiocie, bo do jakiegoś zaglądnął i coś zagadał, żenada, coś w stylu "co tam dziewczyny"
a w swej sławetnej przeszłosci sam zaproponował mieszkanie razem innej dziewczynie a mi powiedział, że "nie traktował tego jak związek" i generalnie mówił, ze dziwna jest
co to za przypadek samca?
w ogóle nie można mu ufać, a to jest przecież PODSTAWA
i to nie jest zaden dzieciak tylko 30+
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 2